Арабський або Східний макіяж PDF Друк e-mail
Стиль - Зима - Макіяжі для кольоротипу "Зима"

Почнемо з того, що східний макіяж (інакше, арабський макіяж) - це яскравий акцент на очі і брови.

 

Димчастий макіяж

 

Очі Арабський макіяжпотрібно візуально подовжити і зробити мигдалеподібну форму, а брови намалювати якомога чіткіше. Техніка східного макіяжу проста в освоєнні, потрібно лише прочитати наш урок.

Східний макіяж

 

 

 

 

 

 

 

Тіні можна використовувати будь –які, які лиш забажаєте і які вам відповідно личитимуть.

Візьміть базу для вік і нанесіть на очі, щоб тіні не скочувалися і виглядали яскравіше. Підведіть чорним олівцем по лінії росту вій верхнє і нижнє віко, заходячи і роблячи куточок до внутрішньої частини ока. Візьміть чорні тіні і зробіть куточок на верхньому повіці з зовнішнього боку і добре розтушуйте. Підведіть нижню повіку тінями і теж добре розтушуйте.

Східний макіяж

 

Арабський макіяж

 

Далі візьміть колір тіней, який ви будете використовувати від внутрішньої сторони верхньої повіки до чорного куточка розтушованого раніше, нанесіть і добре розтушуйте з чорними тінями, щоб був плавний перехід. Після візьміть третій колір, я б порадила бронзу або теракот, і нанесіть вище чорного куточка і також розтушуйте, щоб не було меж. Під брову нанесіть білий або кремовий колір з перламутром.

Східний макіяж

Намалюйте яскраві чорні, довгі брови. Краще використовувати для цього спеціальні тіні для брів, або ж скористатись звичайними матовими тінями, проте робити це слід акуратно! Зробіть витончену лінію чорною підводкою,я б порадила водостійку, і знизу, і зверху. Якщо ви хочете продовжити лінію підведення від ока до брови, то щоб лінія вийшла рівною раджу скористатись скотчем. Просто берете і приклеюєте його від ока до закінчення брови і тоді легко підводите і знімаєте скотч після висихання підводки. Підведіть внутрішню частину нижньої повіки чорним олівцем. І в кінці густо нафарбуйте вії чорною тушшю. Все, східний макіяж готовий!Арабський макіяж

Не забувайте, що губи повинні бути не яскраві. Їх можна нафарбувати мерехтливим блиском, або ж прозорим чи тілесним кольорами.Арабський макіяж

 

 

 

 

Арабський макіяж

 

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )