Димчастий макіяж чи Smoky eyes PDF Друк e-mail
Стиль - Зима - Макіяжі для кольоротипу "Зима"

Smoky eyes

Якщо говорити про популярність будь-якого make-up, то тільки в рамках макіяжу в стилі «Smoky Eyes» або більш звичної для нас назви димчастого макіяжу. Моделі глянцевих журналів, актриси і телеведучі полонять нас «димчастим» поглядом, у той час як стилісти називають димчастий макіяж загадковим і вишуканим.

Smoky eyes

У чому секрет ефекту димчастих очей ?Багато туші, розтушованих тіні темного кольору і підводка. Мабуть, саме так просто і лаконічно можна розкрити секрет стилю «Smoky Eyes». Особливість його полягає в тому, що переходи напівтонів  тіней  слід робити плавними. Правильно підібрані тіні, і ваш погляд стає загадковим та глибоким. До того ж ви не витратите для цього багато часу.

Поради з техніки нанесення

Для того щоб макіяж тримався довше, нанесіть коригуючий засіб навколо очей і припудріть пудрою тілесного кольору.

Smoky eyes

Вибір тіней ...

... Залежить від кольору очей. Володаркам карих очей можна порекомендувати зелені або коричневі тіні. У тому випадку, якщо у вас сірі або блакитні очі радимо зупинити свій вибір на фіолетових або синіх відтінках. Проте, не забувайте, що всі ці тіні повинні бути темних відтінків, щоб погляд здавався сексуальнішим та загадковішим. Такий тип макіяжу особливо підходить жінці Зимі, адже виконується саме в відповідних тонах і вигідно підкреслює її риси обличчя.

Накладені тіні розтушовують ватяною паличкою або спонжем. Не забувайте, що тіні слід добре розтушовувати , адже в цьому і полягає секрет такого макіяжу, тобто ніяких чітких меж. Бажаючи розкрити всю родзинку макіяжу, неухильно дотримуйтесь правила: насичений колір біля лінії вій, неяскравий - ближче до лінії брів. Це можна сказати, практично найпростіший макіяж.

Підводка

Рекомендую при виборі підводки орієнтуватися на колір тіней і обмежитися одним з трьох тонів: коричневим, чорним або темно синім. Проводимо чітку лінію по зовнішньому кордоні вій і розтушовуємо  її.Smoky eyes На додаток можна підводити і внутрішню частину повіки. У цьому випадку ефект буде більш виразним за рахунок контрасту з білком ока. Погляд буде більш глибоким.

Туш

Вії фарбуємо тушшю в декілька шарів. Техніка нанесення туші незмінна: наносимо один шар, даємо йому просохнути і наносимо другий шар. Тепер і ви володарка "димчастих" очей.

Димчастий макіяж

 

Димчастий макіяж

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )