Стиль - Зима

Дуже яскравий тип зовнішності: біла шкіра при темному волоссі і яскравих очах-крижинках. Іноді шкіра може мати легкий оливковий відтінок, але в будь-якому випадку вона прозора і «холодна» (тобто віддає не в теплу жовтизну, так званий колір лососини, а в рожевий). Очі в «зимових» жінок зазвичай світлі (сірі, блакитні, зелені) з чистими білками, але можуть бути і дуже темними, майже чорними, проте виглядають вони при цьому не гарячими «вуглинами», а спокійними. Волосся у них завжди темне - від коричневого, кольору молочного шоколаду, до синьо-чорного, як вороняче крило, з холодним відливом (на відміну від осіннього типу, у якого в волоссі неодмінно простежується чітка рижина).

Style Winter


Як правило, ці жінки дуже ефектні і виробляють на оточуючих сильне враження. Правда, тільки в тому випадку, якщо вони правильно «оформляють» своє обличчя, віддаючи перевагу холодній гаммі кольорів і виділяючи в першу чергу не очі, а губи. І, звичайно, одяг «зими» повинна бути так само суворо підібрана за кольором, як і макіяж, і у разі «попадання в яблучко» ефект буде приголомшливим. Якщо ж ця жінка віддасть перевагу кольорам, які не підходять її типу зовнішності, то результат буде плачевний: її краса загубиться, потьмяніє, обличчя при всій його «зимової» яскравості стане нецікавим і невиразним.


Зрозуміло, неправильний вибір кольору може зіпсувати будь-яку жінку, проте «зима» від цього страждає сильніше за інших: холодна краса вимагає особливого, тонкого підходу, її треба підкреслювати акуратно, зі знанням справи. Іншими словами, для «зими» немає нейтральних кольорів, є тільки ті, які підходять їй (холодна гамма), і всі інші, від яких бажано відмовитися.

Холодна Зимa (тип Білосніжки) - "чорна, як смола, і біла, як сніг" - незвичайно біла, як мармур, шкіра і дуже чорне волосся кольору воронячого  крила. Але навіть якщо у Зими смуглява шкіра, то обов'язково з блакитним відливом. Загар і родимки, як правило, мають горіховий віддтінок різної інтенсивності. Колір волосся переважно чорний, але якщо це не так, то відрізнити Зиму від інших типів зможе тільки фахівець. Очі - від блакитних і сірих до смарагдових і карих, але обов'язково дуже чистих кольорів.Краса і Стиль - Зима

Тепла Зима (південна) - не контрастна. Від "Білосніжки" відрізняється лише смагляво- оливковою шкірою, різного ступеня інтенсивності. Загоряє добре, набуваючи інтенсивної  оливкової засмаги (аж до "гіркого шоколаду"). Деталь, здавалося б, незначна, але вносить суттєві нюанси в принцип підбору гардеробу. Кольори залишаються все такі ж, що і у Холодної Зими, але контрасти небажані.


Зустрічається також і Світла Зима, але значно рідше перерахованих типів. Колір волосся варіюється від темно-русявого до платинового блонду. Шкіра обличчя, білки і колір очей - ідентичні Холодній Зимі. Колір брів і вій темний попелястий, разом з очима контрастують  до кольору шкіри.

Тон обличчя:

Повинен бути природним. Ніякої щільної і темної основи, краще за все віддати перевагу легкіїй основі з тональним ефектом, прозорій  пудрі  для денного макіяжу і білій - для вечірнього. Світлошкірій «зимі» не слід «навантажувати» своє обличчя, щоб зберегти враження фарфорової білизни; однак і смаглява представниця даного типу не повинна зловживати тональним кремом. Зазвичай у цих жінок гарна шкіра, тому їм достатньо мінімального набору: спеціального олівця для маскування окремих дрібних дефектів шкіри, консилери під очі і вже названих засобів основи. Від рум'ян можна відмовитися або ж застосовувати їх дуже обережно, ретельно розтушовуючи кордони кольору на шкірі. І, звичайно, їх тон повинен бути природно рожевим і відповідати губній помаді.


Очі і брови:

Необхідно віддати перевагу сірим, димчастим, сіро-коричневим і бежево-перламутровим тіням, а от від всіх теплих тонів треба відмовитися. Можна використовувати холодні, насичені варіанти блакитного, фіолетового, синього, бузкового та зеленого, однак робити це треба розумно, комбінуючи кольори один з одним, розтушовуючи  їх. І, звичайно, потрібно пам'ятати, що ці кольори поєднуються тільки з рожевою помадою, але ніяк не з червоною! А зіпсувати враження від гарного обличчя колірним дисонансом дуже легко, так що будьте обережні.


Дуже добре виглядає на жінках зимового типу класична підводка чорним олівцем. Можна використовувати також білий кайал (якщо провести лінію по внутрішньому краю верхнього та нижнього повік, то очі зорово збільшаться, «розкриються»). Кольорові олівці слід підбирати з усією ретельністю: вони повинні бути «крижаного» кольору і дуже м'якими, тобто легко розтушовуватись, іншими словами, поєднувати в собі тіні і підведення. А ось кремоподібні тіні «зимі» не йдуть: вони ніби розмивають очі, позбавляють їх чіткого контуру, чого жінці даного типу ні в якому разі не можна допускати, оскільки виразність очей - одне з її незаперечних переваг.


Як правило, брови у жінки-«зими» дуже чіткі, густі і в підкресленні не потребують. А ось віям слід приділити увагу: бажано зробити їх пухнастими і довгими, можна спеціальними щипцями завити їх. Туш для вій повинна бути насиченою і яскравою, особливо чорною (взагалі «зимі» підходить класика!), Ні в якому разі не коричневою. Густі чорні вії відмінно завершать макіяж очей, підкреслять яскраві білки і сяючу радужку. А для святкового макіяжу можна використовувати холодну синю, зелену або фіолетового туш, цікавий варіант - поєднувати її з підведенням того ж кольору, а проте є одне неодмінна умова - помада при цьому повинна мати легкий блакитний відтінок (холодний відлив).

Краса і Стиль - Зима

Губи:

Можуть бути червоними, починаючи від ніжно-коралового і закінчуючи темно-бордовим, однак колір має бути холодним і чистим, без жовтизни і золотистого перламутру. А ось рожевий колір підходить жінкам цього типу практично в будь-якому варіанті: від ніжного, як пелюсток троянди, до хижого. Також можна використовувати фіолетову і бузкову помаду, але тут потрібно орієнтуватися знову ж таки на холодні тони.

Кольори:

Білий - чисто-білий, піняво-білий, сніжний, крейдовий, колір білого вапна, блакитно-білий.

Сірий - антрацитовий (чорно-сірий), сталевий, сріблясто-сірий, колір льоду, блакитно-сірий.

Чорний - синьо-чорний, чорно-коричневий, фіолетово-чорний.

Бежевий - сіро-бежевий, біло-пісочний.

Коричневий - чорно-коричневий, кардовану (глибокий червоно-коричневий), морений дуб (із зеленуватим відтінком), гіркий шоколад, рожево-коричневий.

Жовтий - металевий, лимонно-жовтий.

Червоний - яскраво-червоний, чистий червоний, пурпуровий, рубіновий, малиновий, бордо, флоксовий.

Рожевий - цикламен (червоно-фіолетовий), фуксія, льодисто-рожевий, в'їдливо-рожевий.

Фіолетовий - чорно-фіолетовий, чорнильний, фіолетово-синій, фіолетово-червоний, ліловий, лавандовий.

Синій - нічна блакить, морська синь, блакитний, льодисто-блакитний, кобальтовий, індиго.

Зелений - хвойна зелень, соковито-зелений, блакитно-зелений, бірюзово-зелений, смарагдовий, пляшковий.

Зачіски та покраска:

Красиво на «зимових» дівчатах виглядатиме волосся однієї довжини. Гармонійно також будуть виглядати витягнуті «праскою» волосся. Головне, щоб густина волосся дозволяла це зробити. Підійдуть також чолки - геометричні, чіткі, як рівні і прямі, так і косі. Тут ми повинні враховувати ще й форму обличчя. Волосся повинне передавати форму, чіткість. Додати динаміки можна за допомогою «рваних» стрижок, тугих лиснючих локонів, «мокрою хімії». Начісування «зимі» теж підходить, тільки воно повинне  бути не легким і повітряним, як у «літа», а більш пишним, помітним, але при цьому статичним. Важливо не залишати «пушок» від начосу.

При фарбуванні варто поглиблювати природний відтінок за допомогою тонування. Можна проекспериментувати з модними тонами і акцентами. Для світлої «зими» підійдуть відтінки нордичного блонду, платини. На відміну від літа, світлій «зимі» можна пофарбувати волосся в однорідний колір. Важливо зберігати гладкість і блиск волосся.

Прикраси:

Срібло, біле золото, платина.

Краса і Стиль - Зима

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стиль-Зима