Ніжний макіяж PDF Друк e-mail
Стиль - Літо - Макіяжі для кольоротипу "Літо"

Макіяж літоНезважаючи на назву кольоротип Літо холодний тип і головна його риса - це якась «попелястість» яка присутня в зовнішності: у відтінках волосся, і шкіри, і в кольорах які ЛітуМакіяж літо йдуть. Кольори ці начебто вигорілі на сонці. Тому наш макіяж для цієї категорії людей буде ніжно розовим.

Наносимо крем на обличчя або основу під макіяж. Після цього затоновуємо обличчя тональним засобом і переходимо до брів.

Брови підфарбовуємо олівцем або тінями для брів. Вони не повинні бути надто темними.

Для очей вибираємо розовий колір, але не насичени, можна з сріблясто-сірим відливом. Отож, спочатку трішки світлішим тоном фарбуємо місце під згином брови і куточок ока біля носу. Тоді беремо темніший колір, який в нас буде основним, і малюємо верхню повіку. Розтушовувати потрібно добре, щоб між двома кольорами не було границь. Можна також взяти ще темніший колір і нанести його на впадину верхньої повіку та трішки затемнити куточок ока (протилежний тому, що висвітлювали). Так ваш макіяж стане більш рельєфнішим і цікавіши. А очі набудуть цікавої форми. Макіяж літоТепер візьмемо темний сірий олівець (колір мокрого асфальту) і проведемо ним тоненьку лінію по росту верхніх вій. Знизу також підведемо цим ж олівцем. Візьмемо білий олівець і зафарбуємо ним внутрішню частину нижнього повіка, а також нижню частинку куточка біля носа.

Є ще один цікавий варіант. По тому ж принципу наносимо всі тіні, але основний розовий колір міняємо на сріблястий, а світло розовий не використовуємо.

Розчешимо вії спеціальною щіточкою. Візьмемо темно-сіру туш і гарно промалюємо кожну вію.Макіяж літо

Макіяж літоГуби можна намалювати прозорим блиском, або блиском з сріблястими частинками.

 

 

 

 

Додамо трішки рум’ян розуватого відтінку і все. Макіяж готовий.

 

 

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )