Стиль - Літо

Визначити цей тип зовнішності «на око» дуже важко, оскільки він «маскується» під інші. Наприклад, шкіра у жінки-«літа» може бути як дуже білою, рожевою, так і з маслиновим відтінком, а колір волосся варіюється від світло-русявого до темно-каштанового, і її часто помилково приймають за «весну» або за «осінь ».

Краса і Стиль - Літо

Однак якщо придивитися, то можна помітити характерні особливості «літа» на кшталт: колір обличчя може бути будь-яким, але холоднуватий неодмінно, як у «зими» (в блакить, а не в жовтизну), і волосся завжди з попелястим відтінком, без теплого (рудого ) відпливу.


Ось вам і головні відмінності жінки - «літа» від інших типів зовнішності: на сонце її шкіра моментально обгорає, а не покривається гарним рівним засмагою, як у «весни», і щоб засмагнути, їй потрібно регулярно приймати сонячні ванни (дозовано, протягом довгого часу). Без проблем загоряють тільки щасливиці з оливковою шкірою - на сонці їх засмага набуває приємного горіховий колір (але знову ж таки - холодного відтінку!).


До того ж, на відміну все від того ж «весняного» типу, жінці-«літу» йде яскравий макіяж, тоді як з ледве помітним (так званим природним) вона виглядає блідо і безбарвно.

І волосся у «літа» має «мишачий», сіруватий відтінок, а не золотистий, як у «весни». Але якщо у жінки-«літа» темне волосся і смаглява (засмагла) шкіра, її можна сплутати з «осінню», у неї навіть можуть бути ластовиння на носі. Але відмінність є: від усього вигляду жінки «літнього» типу виходить холод, а не тепло, як від «осені», і навіть ластовиння у неї не золотисте, а коричнево-попелясте.

 Краса і Стиль - Літо

Щоб підкреслити свою природну красу, жінка-«літо» повинна віддати перевагу приглушеним холодним  тонам в одязі та косметиці, і в першу чергу - всім відтінкам сірого, особливо димчастого, а також кольору кислого молока.Крім того, їм рекомендується приділяти пильну увагу макіяжу, оскільки саме від цього залежить враження, що вони справляють на оточуючих. Косметика дуже сильно змінює зовнішність жінки-«літа», вона може зробити її яскравою і ефектною, але може і звести нанівець всі достоїнства. А зовсім без макіяжу жінка даного типу буде виглядати дуже просто й нехитро, ось чому їй треба навчитися фарбуватися за всіма правилами, вибравши свої кольори і зберігаючи їм вірність.


Тон обличчя:

Світлошкірий жінці-«літо» слід вибрати легкий тональний крем світло-бежевого кольору, можливо, з ухилом в рожевий, і трохи темніший, якщо її шкіра має оливковий відтінок. У будь-якому разі колір основи слід підбирати до шкіри; саме засіб повинен бути легким, але досить щільним, щоб маскувати дефекти шкіри і матувати її.


Пудра повинна бути на півтону світліше тонального крему, проте зловживати нею не треба, достатньо легко провести пензликом по підборіддя, лобі та щоках. Ідеальний варіант для жінки-«літа» - крем-пудра: вона вирівнює шкіру і робить її м'якою та оксамитовою. Для повноти ефекту потрібно накласти під вилиці або на «яблучка» щік ніжно-рожеві рум'яна.


У жінок даного типу часто буває синява під очима: її слід маскувати спеціальним олівцем  на півтону світліше основного тонального засобу. Так очі будуть здаватися блискучими, і обличчя - сяючим і відпочившим.


Краса і Стиль - ЛітоОчі і брови:

Як правило, у жінки-«літа» очі світлі, частіше блакитні і сірі, але також зустрічаються сіро-зелені, зеленувато-карі і горіхові. Уміло нафарбовані, вони справляють сильне враження на оточуючих: жінкам «літнього» типу постійно говорять компліменти-про їх «красивиі очі", і це чиста правда. Однак є деякі правила, яких слід дотримуватися, роблячи макіяж очей.

Щоб погляд засяяв, жінкам «літнього» типу слід використовувати тільки холодні кольори, наприклад  димчасті тіні, сіро-бурі, бірюзові, лимонно-жовті і навіть кольору «замерзлої троянди». Можна використовувати як матові тони, так і з перламутром. Добре поєднувати тіні з підведенням: правда, від чорного олівця краще відмовитися, він робить очі злими, але його цілком можна замінити темно-сірим чи буро-коричневим. Цим же олівцем можна підкоригувати брови. Також замість тіней можна провести лінію кайалом: білим по нижній повіці і кольоровим  по верхній(наприклад яскраво-синім, малахітово-зеленим, бірюзовим або кольору морської хвилі).

Туш для вій бажано вибрати темно-сіру або коричневу; чорна туш для вій буде виглядати неприродно, а кольорова - безглуздо. Чомусь жінкам даного типу не йдуть сині та зелені вії.


Губи:

Кращий вибір - матова губна помада глибокого рожевого кольору, або ніжно-рожева з перламутром. Жінки «літнього» типу можуть без остраху виділяти рот яскравим кольором, особливо добре виглядає на їх обличчі губна помада кавунового кольору, а також всіх відтінків розваги (без фіолетової  домішки). Але треба все-таки знати міру: на обличчі повинні виділятися або очі, або губи; уникайте яскравих губних помад, якщо ви вже сильно нафарбували очі.

Краса і Стиль - Літо

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стиль-Літо