Чаруючий легкий макіяж PDF Друк e-mail
Стиль - Весна - Макіяжі для кольоротипу "Весна"

Макіяж ВеснаЯк відомо дівчина кольоротипу Весна не потребує багато макіяжу, адже вона від природи дуже ніжна та витончена особистість. Тому тут важливо не переборщити. Краще використовувати менше косметики, аніж внадлишку. Зелено-бірюзовий колір гарно підкреслить глибину очей Весни і зробить її ще чарівнішою. Звичайно, ви можете вибрати будь-який інший колір тіней, який вам захочеться і робити ним макіяж по нашій техніці. Отже, до роботи!

Спочатку починаємо як завжди з зволоження лиця . Вибирати весні варто не надто жирний крем, тому що її шкіра ітак достатньо зволожується. Одже наносимо крем на обличчя та масажними рухами розтираємо його. Після цього переходимо до тонального крему. Весні варто вибирати крем легкої текстури, щоб лише вирівняти тон обличчя, а крем плотніший буде виглядати наче маска. Отож наносимо тональний крем спонжиком чи кісточкою. Стараємось рівномірно затонувати обличчя.

Тепер коли ми зробили вищеназване, ми переходимо до тіней. На очі наносимо основу під тіні, щоб вони краще лягали та довше тримались. Я вибрала для цього макіяжу зеленувато-бірюзові тіні. Наносимо кісточкою тіні на очі до складки і добре розтушовуємо, щоб не було чітких граней. Тепер я вибираю трохиМакіяж Весна темніші тіні і наношу їх на око відтіняючи складку та куточок ока, цим самим придаючи йому рельєфності.

Тепер перейдемо до олівця. Я обрала трішки бірюзовіший  колір з меншим вмістом зеленого. Підводимо олівцем спочатку верхнє віко по лінії росту вій, а тоді так само й нижнє. Також куточок ока відтіняю темнішим кольором. беру білий олівець і підвожу по внутрішній стороні нижнього повіка. Це допоможеМакіяж Весна зробити очі більшими.

Беремо темно коричневу туш і добре профарбовуємо вії. Володаркам світлих тонів волосся раджу використовувати ще світлішу туш.

Розчісуємо брови і вкладаємо їх за допомогою спеціального гелю.

Наносимо блиск або помаду. Я б порадила блиск, адже з ним цей макіяж виглядатиме свіжіше. Кольори обирайте самі згідно до тих, які вам підходять. Я обрала практично прозорий з розуватим відтінком.

 

 

Пудру можна не використовувати, хіба лише трішки нанести на чоло, підборіддя та щічки.Макіяж Весна

 

Завершуємо наш макіяж нанесенням невеликої кількості рум’ян, щою зробити лице рельєфнішим та підкреслити його природній рум’янець.

 

 

Такий макіяж буде чудово виглядати, адже Веснам підходять яскраві кольори тіней.

 

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )