Природний макіяж PDF Друк e-mail
Стиль - Весна - Макіяжі для кольоротипу "Весна"

Природний макіяжПриродний макіяж призначений для того, щоб підкреслити природню красоту обличч  і замаскувати недоліки. При такому макіяжі не підкреслюється певна частина обличчя - очі чи губи, як це робиться при вечірньому макіяжі. Природний макіяж дуже підійде кольоритипу Весна.

Почніть з нанесення зволожуючого крему. НерівностіПриродний макіяж можна усунути денним тональним кремом або основою під макіяж: видавити трохи крему на долоню, кінчиками пальців вбити в шкіру легкими і швидкими дотиками, а потім губкою втиснути в шкіру  так, щоб не було помітно переходів. Або можна втиснути крем у шкіру вологою губкою - але не розтирати!

Тіні для очей нанесіть аплікатором або пензликом - до складки і розтушуйте, щоб не було помітно контурів. Сухі тіні краще тримаються, якщо їх нанести вологим пензликом. Вигляд макіяжу залежить від кольору тіней, які ви підберете. Проте, не забувайте які кольори вам підходять!

Прозорі гелеві рум'яни нанесіть кінчиками пальців у вигляді крапок від скронь до скул і добре розітріть.Природний макіяж

Природний макіяжГуби обведіть контурним олівцем і зафарбуйте губною помадою за допомогою пензлика. Для рожевих губ досить нанести трохи безбарвного блиску або крем для губ.

Жирні ділянки шкіри (лоб, ніс і підборіддя) припудріть за допомогою прозорої пудри, яку слід нанести м'якою кісточкою.

Щіточкою надайте бровам форму. Можна нанести спеціальний гель для брів, який не дозволить маленьким волоскам вибитися з лінії.

Акуратно підкрасьте брови олівцем відповідного кольору і після Природний макіяжцього ще раз проведіть по них щіточкою.

Намалюйте вії коричневою тушшю, адже веснам краще з коричневою, а не з чорною.

Ще раз подивіться в дзеркало, посміхніться своєму чудовому відображенні  і скажіть: "Я сама красива і приваблива!", і  зустрічайте новий день в гарному настрої!

Природний макіяж

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )