Як уникнути жіночих пасток? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Жінки прикрашають життя. Але вони є джерелом підвищеної небезпеки. Мила усмішка чи безневинна репліка можуть на ділі виявитися підступною пасткою. Якщо вже потрапив, ні за що не видряпатися. Однак, якщо дотримуватися обережності, пасток можна уникнути.

Деяких. Іноді. Хоча взагалі малоймовірно. Імовірність твого виграшу не вище, ніж при грі в покер з несправним автоматом з продажу кока-коли. Зовсім уникнути капканів або вибратися назовні з малими втратами не вдасться, не сподівайся. Але якщо слідувати елементарним правилам безпеки, можливо, тобі все ж таки вдасться врятуватися з пастки. Щоб потім, природно, попасти в наступну.

ПАСТКА № 1

«Будь ласка, не даруй мені нічого на день народження / 8 Березня / річницю знайомства /».

Місце установки. Там і тоді, коли тобі здається, що все в житті променисто і святково. В ідеалі – на недільній прогулянці навколо озера.

Засоби камуфляжу. Якщо капкан встановлений правильно, жертва приймає його за вираз безкорисливої ​​любові. Нібито ти дорогий дівчині сам по собі, а не як можливий спонсор.

Сценарії катастрофи. Припустимо, ти приймаєш її слова за чисту монету і йдеш назустріч побажанням дівчини. Це означає, що ти грубо і цинічно поглумився над її почуттями, відмовившись винагородити даму за її безкорисливість невинною дрібничкою. Тепер припустимо, що ти, навпаки, не прийняв її слова серйозно. Даремно. Тебе звинуватять у тому, що ти взагалі ніколи не прислухаєшся до її побажань.

Як цього уникнути. Така пастка явно виготовлена ​​дівчиною, з дитинства незнаючої ласки і уваги дорослих. Тепер вона мстить долі, провокуючи тебе на роль неуважного батька. Або ти (як її тато) взагалі про неї забудеш, або (як мама) будеш купувати її любов дрібничками. Відмовляючись від подарунка, дівчина насправді має на увазі інше: «Будь ласка, доведи мені, що я тобі справді небайдужа».

ПАСТКА № 2

«По-моєму, твій друг Сірожа ставиться до жінок цинічно. Згоден? ».

Місце установки пастки. Біля лотка з порнографічними виданнями або в місцях скупчення жінок давньої професії. Одним словом, там, де твій Сірьога проводить свої безтурботні дні і ночі.

Засоби камуфляжу. Вона просто підтримує розмову. Чомусь раптом згадала Сергія. Просто хоче знати твою думку.

Сценарії катастрофи. Чоловіча солідарність вимагає, щоб ти став на захист Сірьогіного морального обличчя (який і справді насилу витримує критику). З цього моменту мішенню для критики станеш ти сам. У гіршому випадку тобі належить нічліг на кухонному дивані. З іншого боку, можеш покривити душею і виступити з беззастережним засудженням в’ялих моральних норм цього дегенерата.

Тільки не кажи їй потім, що хочеш подивитися фінал кубка чемпіонів на Сірьогіному плоскому екрані.

Як цього уникнути. Заздалегідь потренуйся перед дзеркалом підтискати губи (як у початковій стадії загострення герпесу) і піднімати очі до стелі. А потім вивчи напам’ять наступний пасаж: «Так, ми з Сергієм часто про це говоримо. Мене дуже засмучує його манера тягнути до себе в ліжко всіх без розбору. Мені здається, після розмов зі мною він теж почав замислюватися про те, щоб стати розсудливим і знайти собі гідну пошани подругу ». Результат: ти отримуєш безконфліктні відносини з кращою в світі дівчиною.

ПАСТКА № 3

«Тобі не здається, що я трохи розповніла?»

Місце установки пастки. Де і коли завгодно. Особливо уважним потрібно бути в ті моменти, коли дівчина перевіряє свою боєготовність перед виходом у світ (наприклад, на весілля особливо миловидної подруги).

Засоби камуфляжу. Тобі здається, що дівчина поглинена своєю зовнішністю, а ти тут просто в ролі статиста. Безневинне питання легко прийняти за вираз беззахисності.

Перший сценарій катастрофи. Може, треба чесно їй сказати, що вона злегка поправилася? Низькокалорійна дієта і аеробіка нікому ще не шкодили. Але почувши твої медичні рекомендації, дівчина випрямить спину, відсунеться на відстань прямого в щелепу і почне розпитувати про подробиці: «Де? Ось ці складочки? ».

Другий сценарій катастрофи. Можна недбало процідити: «Киць, ти чудово виглядаєш». Або ти взагалі перестав її помічати, або очевидно і явно брешеш. З метою задоволення свого ницого лібідо. Будь-якою ціною і з ким завгодно. Навіть з такою гладкою коровою, якою бачить себе твоя ненаглядна подруга.

Як цього уникнути. Зобрази на обличчі образа в найкращих почуттях. Приголомшення і сум’яття. Неможливо уявити, як в голову твоєї подруги прийшла така нісенітниця.

Взагалі незрозуміло, як настільки крихке і субтильного істота знайшло в собі сили, щоб виголосити цю репліку.

ПАСТКА № 4

«Яка позиція в сексі тобі більше подобається?»

Місце установки пастки. У ліжку. Відразу після запаморочливого тілесного єднання, на хвилі гормонально-ендорфін блаженства. Що ж тут може бути загрозливого?

Засоби камуфляжу. Дама вимовляє це з неповторною сексапільною грайливістю. Тобі здається, що вона викликає тебе на відвертість.

Сценарій катастрофи. Якщо подумати, тобі подобаються всякі пози … Але якщо б тебе запитали про останнє бажання, це був би шашлик по-Карський і секс догги-стайл … Попався. Слухай: «Я для тебе значу не більше, ніж шашлик по-Карський. Ти навіть не хочеш бачити моє обличчя під час сексу – напевно, уявляєш на моєму місці цю кобилу з секретаріату ».

Як цього уникнути. Задумайся надовго. Спогад про багатьох хвилюючих кров позиціях, пережитих разом з твоєю ненаглядної обраницею. «Знаєш, напевно мені найбільше до душі, коли ти зверху … я можу бачити тебе цілком – і очі, і ключиці, і такий зворушливий беззахисний живіт …». Подіяло?


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як уникнути жіночих пасток?