Як прикрасити новорічну ялинку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Що приносить в дім відчуття новорічного свята? Звичайно ж, вбрана ялинка! Свято Нового Року та Різдва невіддільний від аромату і зелені цієї Різдвяної ялинки. Тому вам доведеться включити свою уяву і прикрасити новорічну красуню так, щоб всі були в захваті.

Без ялинки обійтися не можна. Це зрозуміло і дорослим, і дітям. Адже саме до неї так часто в новорічну ніч ми звертаємо свої погляди. Але при цьому вона повинна гармоніювати із загальним оформленням інтер’єру приміщення, доповнюючи його яскравою ноткою свята і підкреслюючи значущість відбувається події.

Безперечно, можна, і в квартирі, обробленої під стиль хай-тек, поставити класичну живу ялинку, прикрасивши її бабусиними іграшками. Це не стане проявом поганого смаку. Але давайте уявимо собі в цьому ж інтер’єрі блискучу штучну ялинку, прикрашену відповідно до кольоровою гамою всього приміщення. Так вона краще зможе підкреслити ваші стилістичні переваги. При цьому створена в дизайні атмосфера буде органічно доповнена свіжістю новорічного свята.

Навпаки, щоб прикрасити квартиру на Новий 2013 рік, оформлення якої виконане в класичному стилі або «під старовину», жива або максимально схожа на неї штучна ялинка буде найкращим варіантом. При цьому, природно, з’являється багато можливостей для використання самих різних ялинкових іграшок, гірлянд з різнокольоровими вогниками і різних відтінків мішури. Таку ялинку можна прикрасити і саморобними іграшками. Головне, щоб при погляді на неї в душі відразу з’являлося чітке відчуття – ось він, Новий рік!

Новий рік – це свято гармонії, яка повинна відчуватися в кожній деталі оформлення. Всі інші прикраси на Новий рік 2013 – святкове оформлення вікон, стін, стелі, навіть новорічного столу, краще всього підбирати саме в стилістичному відповідності з обраним варіантом ялиночки. Тоді загальна атмосфера стає ідеальною в своїй повноті. І коли в приміщенні, де відзначається це дивовижне свято, присутній бездоганний у своїй завершеності декор, Новий рік стає справді незабутньою і яскравою подією.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як прикрасити новорічну ялинку?