Як сервірувати Новорічний стіл? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Святковий стіл повинен бути прикрашений численними і різноманітними стравами. Особливість полягає в тому, що всі страви потрібно розкласти в невеликі ємності. Оскільки 2013 рік – Рік Змії, любительки розкоші і делікатесів, зустрічати Змію треба чимось незвичайним. Обов’язковими на столі мають бути м’ясні страви, в тому числі з кролика і частування на основі молока – молочні соуси і коктейлі. Можна також поставити блюдечко з молоком в якості ритуального частування для Змії.

Готувати стіл до цього улюбленого свята слід з фантазією і неодмінно з гарним настроєм. Це відмінний спосіб порадувати рідних, а також продемонструвати гостям свої вміння, винахідливість і вишуканий смак в оформленні столу. Зелені ялинові гілочки, серпантин, мішура, кульки, намисто, красиві свічки – все це чудово підійде для створення композицій, що прикрашають новорічний стіл.

Скатертина. Сервірування столу починається зі скатертини. Біла лляна виглядає дуже урочисто й ошатно. Але можна і трохи «пограти», придумати щось цікаве. Приклад: покриваєте стіл однотонною скатертиною більшого розміру, а зверху кладете іншу, поменше. З такої ж тканини, але з візерунком. Ще оригінальне рішення: викласти на столі композицію із конфетті, золотистих зірок, можна використовувати фотоколаж, яскравий шовкову хустку.

Серветки. Для святкового столу краще підготувати серветки з тканини. Вони неодмінно повинні поєднуватися з скатертиною: бути або в тон їй, або контрастні. Бажано також мати серветкові кільця, А якщо їх немає, то можна зробити самим: нанизати намистинки на дріт, використовувати браслети, шовкові стрічки, золочені кільця для карнизів.

Посуд. Посуд візьміть святковий, бажано сервіз. Для кожного учасника застілля сервірується послідовно: спочатку ставиться дрібна столова тарілка, на неї – закусочна. З лівого боку – пиріжкова тарілка. Ніж кладуть справа від дрібної тарілки (гострою стороною до тарілки), а вилку – зліва. Склянки і чарки розташовують півколом перед тарілками. Праворуч ставиться келих для води і напоїв, далі – для шампанського. Потім – прозорий стакан для червоного вина, потім для білого вина – теж прозорий або зеленуватий стакан і зліва – чарка для горілки або коньяку. Невеликі сільнички можна розставити біля кожного приладу, а можна і по одній на два прилади. Вашим гостям повинно бути зручно, не тісно за столом, тому прилади розставте на достатній відстані один від одного. Напої розташуєте по середній лінії столу. Пляшки з вином слід відкрити заздалегідь, а шампанське – перед тим, як розливати. По центру столу можна поставити красиву вазу з фруктами, далі – холодні закуски.

Свічки. Для створення затишку і святкового настрою приготуйте свічки в красивих високих свічниках. Добре виглядають на столі композиції з плаваючими свічками: прозорий скляний посудину наповніть водою, а далі проявіть фантазію. На дні можна розташувати різнобарвні камінці, на поверхні – золотисті зірочки або пелюстки квітів. Романтична атмосфера вам забезпечена!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як сервірувати Новорічний стіл?