Що людям принесе рік Чорної змії? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З одного боку Змія жорстка, холодна і обачлива, з іншого – мудра і прониклива. Не можна сказати, що рік під знаком Змії буде рівним, але в цей рік найкраще справи будуть йти у людей розумових професій, аналітиків.

Рік не припускає бурхливої ​​діяльності, Змія некваплива і повільна, але все-таки здатна на різкий ривок. Вибрати тактику Змії, і удача буде супроводжувати вам. У цей рік краще не метушитися, вирішувати всі питання краще не поспішаючи, а все гарненько зваживши і обдумавши. Цей рік розташовує до розумової праці, розвитку розумових процесів, розвиток особистості, адже символ року – мудра Змія, вона протегує філософам і мислителям.

Рік так само буде вдалим для людей, обізнаних у дипломатії. Акуратне ведення справ – запорука успіху на всі часи. У цей рік краще не витрачати багато грошей – Змія більше накопичувач і не сприймає великих витрат, ведучи аскетичний спосіб життя. На особистому фронті у рік Змії не буде бурхливих романів. Але серйозність і грунтовність Змії дає шанс зустріти свою половинку або створити міцні відносини. Якщо ви познайомитеся зі своєю половинкою в цей рік, вас чекають красиві залицяння і компліменти.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що людям принесе рік Чорної змії?