Чому краще користуватися гелем для душу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ти один з тих, хто вважає, що гелем для душу користуються тільки … Загалом, ти гелями не користуєшся, правильно? Ти злегка старомодний! Ми наведемо тобі кілька вагомих аргументів на користь рідких засобів особистої гігієни.

1. Ти помітив, що після мила шкіра стає стягнутою і з’являється неприємний свербіж? Це не дивно. Адже мило не тільки змиває бруд, що накопичується за весь день на твоєму тілі, але і руйнує захисний бар’єр шкіри (щось подібне найтоншої жирової плівки). А спеціальна формула гелів навпаки підтримує кислотно-лужний баланс шкіри і утримує в ній на 30% більше вологи.

2. Якщо ти втомився після важкого робочого дня або витратив багато енергії під час тренування, деякі гелі для душу можуть підвищити тонус шкіри і тіла за рахунок додавання в формулу екстрактів рослин, ефірних масел і вітамінів. А ось в милі таких компонентів дуже мало (до 5%).

3. Тобі не подобається, що гель для душу погано піниться? Справа в тому, що в ньому менше поверхнево-активних речовин (ПАВ), ніж в милі. Однак це не означає, що засіб без ПАВ очищає тіло неефективно. Просто воно діє більш делікатно і не висушує шкіру.

4. Ти напевно помітив, що на поверхні мила часто залишається пісок, волосся та пил. Наступного разу митися цим же милом не сильно приємно, погодься. А ось рідкі засоби можна дозувати, адже вони залишаються в баночці і піддаються меншому впливу бактерій.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому краще користуватися гелем для душу?