Топ-3 медицинських факти про любов PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Психологи допомагають нам залікувати наші душевні рани після любовних поразок, а медики в свою чергу знають практично все про любов. Ми радимо тобі ознайомитися з головними медичними фактами про це піднесене почуття.

1. Кохання з першого погляду – це цілком реально! Нехай це буде не достатньо міцна і довірча любов, зате дуже пристрасна, яка спалахує як іскра. Головний мозок людини синтезує гормони і хімічні сполуки, які пов’язані з почуттям любові, і це відбувається протягом 1-5 секунд з моменту, коли ти побачив об’єкт пристрасті.

Дослідження, проведені в 2010 році, довели, що любов це наркотик – це почуття викликає таку ж ейфорію і залежність, як наркотичні засоби.

2. Закохана людина може страждати обсесивно-компульсивним розладом.

Вчені з Італії провели невелике дослідження, в ході якого з’ясували, що люди, які перебувають у стані закоханості менше 6-ти місяців, здатні вести себе так, як і пацієнти з цим психічним розладом. Відбувається це в тому випадку, коли рівень гормону серотоніну в крові людини падає.

3. В організмі закоханої людини різко підвищується вміст серотоніну, норадреналіну та дофаміну – всі вони є тригерами (каталізаторами) ейфорії.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-3 медицинських факти про любов