Чи потрібні вам спортивні пристрої? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Сучасні технології пропонують різні пристрої людям, які ведуть активний спосіб життя. Ми допоможемо тобі вибрати ефективного помічника і не витратити гроші даремно.

Крокоміри. Якщо тобі необхідно більше мотивацій для тренувань, то крокоміри, які розраховують кожен крок, можуть тобі в цьому допомогти. Пристрій під назвою крокомір допоможе встановити необхідну мету і відслідковувати прогрес.

Лічильники калорій. У деяких крокомірів є функція конвертації кроків і швидкості в кількість спалених калорій. Тим, хто намагається схуднути, ці пристрої будуть особливо корисні.

Пульсометри. Контроль над частотою ударів серця і серцевих скорочень допоможе тобі виміряти і визначити підходящу інтенсивність тренування. У спеціалізованих магазинах є великий асортимент подібних пристроїв: велика кількість моделей разом з відображенням частоти серцевих скорочень в реальному часі дозволяють встановити цільовий пульс і вчасно попередити тебе про перенапруження. Пульсометри допоможуть початківцям спортсменам визначити різницю між середньою інтенсивністю і високою інтенсивністю навантажень. Спортсменам високого рівня монітори серцевого ритму необхідні для того, щоб переконатися, що вони досягають і залишаються в їх цільовій зоні пульсу.

Жиромери (монітори жиру) – це прилади, які визначають процентний вміст жирової тканини в організмі. На жаль, їх точність не була достовірно протестована в незалежних дослідженнях. І самі виробники визнають, що монітор жиру не може забезпечити достовірність вимірювань у культуристів, спортсменів, жінок після менопаузи, людей похилого віку, дітей.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи потрібні вам спортивні пристрої?