Конкурси на новий рік для дорослої компанії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зміїний клубок

Конкурс на новий рік 2013 відповідає тематиці року, підходить для великої компанії, а його успіх не залежить від кількості випитого, тому відмінно підходить для розігріву. На папірцях потрібно написати назви різних частин тіла. Чим більше, тим краще. Всі папірці скидаються в шапку або коробку.

Спочатку витягують папірці 2 людини і туляться один до одного тими місцями, які їм попалися. Потім другий тягне ще один папірець, де буде написано, куди потрібно доторкнутися третьому.

Третій тягне свою і притискається тим місцем, яке зазначене, а потім тягне ще одну, на якій знову буде написано, куди притискатися четвертому. І так кожен тягне по черзі по 2 папірці.

Так продовжується, поки всі не вступлять у гру. Потім всі папірці можна скинути назад, перемішати і почати все заново, не розчіплюючи. Тільки на цей раз перший гравець причепиться до останнього, другий до першого і т.д.

«Як це було сьогодні вночі»

Пікантний, але веселий … Цей конкурс на новий рік 2013 не те щоб розкріпачує компанію, а змушує похвилюватися всіх сусідів. Чим більше людей в ньому бере участь, тим краще. Для початку потрібно приготувати папірці, на яких будуть написані номери, наприклад від одного до 8 (якщо всього грає 8 осіб). Потім проводиться жереб – кожен втягує папірець зі своїм номером.

А тепер починається найцікавіше. Кожен по черзі (слідуючи номеру на папірці) повинен голосно видати крик, стогін, загалом, будь-який звук, який показує повне задоволення (ти розумієш, про що йдеться). Причому, якщо перший гравець стогне один раз, то другий – два, третій – три і т.д. Головне правило – не сміятися і не помилитися в кількості криків, інакше гра починається спочатку. Можна придумати і своє покарання, гра дуже весела, і, як правило, нікому не вдається стриматися від дикого реготу.

Психіатр

Ця новорічна гра 2013 підходить винятково для «розпаленілої аудиторії». Одна людина буде психіатром, а інша компанія – купка психів. Кожен з купки повинен щось імітувати (мавпу в шлюбний період, епілепсію, блохастих собаку і т.д.).

Завдання психіатра визначити, що задумав хворий. Новим доктором стає той, кого викрив психіатр. Якщо врахувати, що пацієнтів кілька, і всі (в тому числі і доктор) «під градусом», гра проходить дуже весело.

 Нагодуй мене

Для гри знадобиться 4 людини. Всім зав’язують очі і садять на стільці один проти одного. Двом видається морозиво і ложка. Завдання полягає в тому, щоб із закритими очима нагодувати партнера морозивом. Чия пара швидше впорається, ті й виграли. Тут дуже до речі буде фото і відеозйомка.

 Шпильки (18 +)

Попередження: занадто сором’язливим і давно самотнім не грати!

Для гри потрібно кілька пар. Кожному з учасників зав’язують очі і чіпляють шпильки до одягу в найнесподіваніші місця. Хлопцям і дівчатам приколюють по 5 шпильок. Партнери з закритими очима повинні знайти всі шпильки один одного і розчепити їх. Хто швидше впорається, той і виграв. Конкурс для новорічної ночі 2013 проводиться під романтичну повільну музику.

Тут є одна хитрість. Насправді, хлопцям приколюють всього 4 шпильки. Але ніхто з учасників не повинен про це знати. І поки учасники це зрозуміють, вони ще довго будуть мацати один одного у пошуках останньої шпильки, а глядачі можуть вдосталь насолодитися веселим видовищем.

Сподіваємося, що кілька конкурсів і сценаріїв на новий рік 2013  ви візьмете на замітку і весело зустрінете Новий рік чорної водяній змії.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Конкурси на новий рік для дорослої компанії