Що робити якщо жінка старша за вас? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ніхто не знає точно, коли склався стереотип, що в родині жінка обов’язково повинна бути молодшою ​​за чоловіка або одного з ним віку. Однак він є, і більшість людей в сучасному суспільстві набагато краще відносяться до пар, у яких чоловік старший жінки на десяток-другий років, ніж до тих, в яких старшою є жінка.

Плюси і мінуси стосунків з жінкою, яка значно старшої за вас.

Почнемо з недоліків

Жінка з досвідом. Здоровий глузд підказує, що жінка в 40 років вже має достатній життєвий досвід, оточена дітьми, колишніми чоловіками, коханцями, досвідом розлучення, фінансовими проблемами і т.п. Якщо ви вибираєте відносини з жінкою середнього віку, то повинні бути готові прийняти і зрозуміти її реальність. Це зовсім не обов’язково, що ви повинні вирішувати її проблеми, такі жінки зазвичай вже звикли вирішувати їх самі. Просто ви повинні бути готові до того, що жінці середніх років є про що турбуватися.

Підвищена увага громадськості. Відносини між чоловіком середніх років і молоденькою дівчиною сприймаються як нормальне явище, чого не можна сказати про відносини молодого чоловіка і жінки середніх років. Тому якщо ви наважуєтеся на такий крок, будьте готові до підвищеної уваги громадськості і нерозумінню з боку родичів і друзів. Якщо ви любите привертати до себе увагу і шокувати оточуючих, тоді все в порядку.

Раб і пані. Вважається, що жінки вибирають собі в коханці молодих чоловіків, тому що ними простіше маніпулювати. Жінка часто грає роль лідера у відносинах між молодим чоловіком і жінкою середніх років, але не завжди, і це не можна назвати характерною рисою даних відносин.

Переваги

Сексуальність. Найчастіше жінки в такому віці, особливо ті, які не так давно пережили розлучення, не шукають серйозних відносин, їх мета отримати максимум задоволень від заняття любов’ю. У молодих чоловіків якраз достатньо для цього енергії та сил. Більш того, жінки середнього віку відчувають себе більш розкуто в сексі й мають у запасі пару-трійку сюрпризів для вас. Якщо ви хочете чогось навчитися в області любовних утіх і не готові до серйозних стосунків, стосунки з жінкою середніх років – ваш варіант.

Життєвий досвід. Жінки в цьому віці навчилися справлятися зі своїми страхами, сумнівами та тривогами. У них достатньо досвіду, що б визначити, що в житті головне, що другорядне. Вони вже знають, що їм надягти, що їм йде, тому не будуть мучити вас цими жіночими банальностями. У них є почуття впевненості в собі, яка сталася від розуміння того, що вони зможуть впоратися з усім, що їм піднесе життя. Це не означає, що у них не буває невдалих днів і поганого настрою, просто вони знають, що в житті є багато всього, крім походів в магазин і вечірок.

Загалом, вам вирішувати, чи готові ви до таких відносин чи ні.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що робити якщо жінка старша за вас?