Модні прикраси та аксесуари в 2013 році PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Модні аксесуари та прикраси в сезоні 2013 зайняли своє почесне місце. Дизайнери приділяли максимум уваги. За основу була взята тенденція масивності і багатошаровості. З цього набору вийшли «маленькі шедеври» – нарочито великі сережки, розкішні намиста, громіздкі кільця в масивної оправі і з дорогоцінними каменями – вони яскраві й витончені.

Тенденція властива прикрас, це – чим більше прикраса, тим вони більш актуальні, отже, в 2013 році рекомендації дизайнерів, відкласти крихітні безликі сережки і віддати перевагу великим, помітним здалеку. Тренд сезону – сережки нестандартної форми й кольору. Такі сережки роблять особа мініатюрніші і трохи витягнутим, тим самим створюють запам’ятовується і виразний образ. Дизайнери так само не залишили без уваги і шанувальниць стриманого образу, невеликі сережки уособлюють лаконічність і помірність у стилі. У цьому сезоні є можливість дозволити собі надіти всі улюблені прикраси відразу. Сьогодні прикраси купити, пропонують безліч магазинів, і онлайн сервісів. Величезний вибір прикрас на будь-який смак.

Кільця теж зазнали змін порівняно з минулим сезоном. Рада дизайнерів звернути увагу на великі кільця з яскравими камінням. Коктейльні кільця роблять образ оригінальним і незабутнім.

Браслети так само роблять образ виразним і закінченим, інколи достатньо лише одного невеликого яскравого нюансу, і образ привертає інтерес. До вибору браслета варто підійти максимально відповідально, адже пара масивних браслетів, прикрашених гравіюванням або камінням яскравого забарвлення, з умовою доцільності і правильно підібраного аксесуара, здатні замінити всі разом узяті прикраси.

Наймоднішим в сезоні буде брошка. Цей аксесуар раніше більш ніж актуальне, тимчасово був забутий, а тепер тріумфально повертається на своє чільне місце серед прикрас. Цей аксесуар допоможе зробити образ яскравим і не схожим на інших, адже він буде чудово виглядати на грудях, кокетливо красуватися на талії, або ж доречно поміститься на плечі. А найголовніше те, що він ніде не виявиться зайвим, і тільки доповнить своєю красою загальну картину.

У сірі будні, кожна модниця, з допомогою таким здавалося б невигадливий прикрас, буде виглядати розкішно, яскраві, масивні прикраси, вносять радість життя кожної жінки, роблячи її образ ідеальним. Сезон 2013 несе нам з собою яскраві фарби, частинку літа в прикрасах.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Модні прикраси та аксесуари в 2013 році