Які атрибути важливі в діловому стилі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ці речі знайомі будь-якому чоловікові, однак не всі здатні оцінити їх ступінь впливу на бізнес-імідж. Мова піде про деталі, які з першого погляду допомагають справити належне враження.
Гаманець

Носити готівку в кишені, безумовно, зручно. Однак не варто зловживати цією звичкою, надягаючи строгий діловий костюм. Гаманець – один з важливих статусних аксесуарів і його зовнішній вигляд (або хоча б наявність) створює загальну картину твого іміджу. Якісний шкіряний гаманець стане не менш вигідною інвестицією, ніж дорогі запонки або годинник.
Портфель

Класичні портфелі вже давно стали невід’ємною частиною бізнес-образів представників різних професій. Головна причина – зручність при перенесенні різних паперів, папок, документів і навіть ноутбуків.

Окуляри

Щоб відчути себе серйозніше і легко переконати в цьому оточуючих, варто лише надіти окуляри. Оптичні або з прозорим склом – не важливо, головне, правильно підібрати оправу під форму обличчя.

Ремінь

Ця деталь стане завершальним штрихом будь-якого ділового образу. Універсальний варіант – шкіряний пояс з тонкою пряжкою, відповідний під колір твоїх туфель.

 Запонки

Завдяки величезному асортименту, ти можеш підбирати різні запонки для будь-яких приводів. Вишукані прикраси з дорогоцінних металів – для ділових зустрічей з бізнес-партнерами, або варіанти попростіше на кожен день.

Годинник

Це одна з тих речей, яка наочно відображає чоловічий стиль, імідж та навіть характер.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які атрибути важливі в діловому стилі?