Як зустріти Новий рік 2013. Рік Чорної Змії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вже багато знають про те, що наближається новий 2013 рік – це рік чорної Змії. Однак не всі знають історію – звідки з’явився цей знак і чому він робить такий великий вплив на нас і нашу життя.

Стародавній китайський гороскоп є одним із самих основних елементів всього циклічного календаря. Саме в ньому знаки дванадцяти тварин служили для того, щоб позначити всі земні гілки шістдесятирічного календарного циклу. Так само зодіак використовувався для позначення місяця. Знаки китайського гороскопа згодом стали застосовуватися навіть для позначення часу доби.

Якщо вірити легендам, то китайська (східний) календар стався завдяки самому Будде. Коли-те Будда запросив до себе абсолютно всіх тварин, які тільки бажали прийти. Оскільки було дуже холодно, прийшли далеко не всі представники тваринного світу. Адже потрапити до Будди було не так то просто – потрібно було перебратися через глибоку і широку холодну річку. Всім, хто зумів дістатися до Будди, він і подарував по одному року правління людством.

Найпершою була щур, за нею пішов буйвіл, третім став тигр. Всі, хто так уважно спостерігав за першістю між тигром і буйволом, пропустили, хто прийшов четвертим, чи це був заєць, або ж кіт, а може навіть кролик. Дракон був п’ятим. Ну а змій – шостим. Саме таким і стане рік Змії 2013 – шостим календарним роком правління тварини.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зустріти Новий рік 2013. Рік Чорної Змії