Що одягнути на Новий рік 2013 Фото! PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кожен рік астрологи складають рекомендації з приводу колірної гами прикрас і одягу для зустрічі Нового року. Грунтуються ці рекомендації на перевагах покровителя року. У 2013 році протегувати буде Чорний Змій. Це символ знань, могутності, життєвої енергії, сили.

Змія необхідно здивувати, так стверджують астрологи. Для цього радять одягатися в одяг яскравих кольорів, підбирати оригінальні аксесуари. Зачіска і макіяж також повинні бути яскравими і ефектними.

Головний колір свята – чорний. Його може бути зовсім небагато, але присутнім він повинен обов’язково хоча б в якихось дрібних деталях. Другим за важливістю кольором є золотий або жовтий – символ процвітання і багатства. Але це не обов’язкова умова. Можна підібрати одяг яскравих кольорів, наприклад, червоного або зеленого. Але якщо такі яскраві кольори не у вашому смаку, то має сенс підібрати більш скромне вбрання. Просто до нього можна підібрати парочку яскравих аксесуарів, або ж виділити зачіску і макіяж.

Манікюр, макіяж і зачіска теж не повинні бути звичайними, адже ми ставимо своєю метою дивувати. У зачісці може з’явитися кілька яскравих пасом або ж можна підібрати яскравий гарний макіяж. Манікюр теж повинен бути оригінальним.

Головним завданням у свято Нового 2013 року буде виглядати незвично і красиво, щоб порадувати і себе, і оточуючих, і покровителя приходить року.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що одягнути на Новий рік 2013 Фото!