У чому зустрічати Новий рік 2013? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Для початку потрібно визначитися, де буде проходити святкування нового 2013 року – в колі сім’ї, з друзями, в ресторані або клубі. Однак, де б вам не довелося зустрічати новий 2013 рік, пам’ятайте головне – це рік чорної Змії. Отже, наряд потрібно вибирати відповідно до символом.

На цей раз рекомендується бути в одязі чорного або темно-синього кольору. Чорний колір грає чільну роль, проте нам необхідно розфарбувати його аксесуарами так, щоб стати справжньою зіркою.

Відмінно буде виглядати чорне плаття, розшите бісером або золотистими блискітками. До свого вбрання бажано підібрати відповідні прикраси. Так як Змій воліє все натуральне, то краще всього вибрати прикраси з дорогоцінних металів. У цьому році ваш образ повинен нагадувати маскарад. В цьому Вам допоможе оригінальний макіяж або екстравагантна маска.

Все має блищати і виблискувати. Перетворившись, Ви зможете виділитися і створити свій незвичайний яскравий образ, не образивши тим самим переваги змії. Так що чорний колір плюс блиск – і ви на вершині.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини У чому зустрічати Новий рік 2013?