Що подарувати на новий рік PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Правильний одяг – найкращий подарунок в цьому Новому Році.

Вже зовсім скоро 2012 Дракона змінить наступаючий 2013 Змії. За східним календарем це рік чорної Змії. Цей персонаж численних дитячих казок є символом щастя й удачі, високого положення в суспільстві і міцного здоров’я. З найдревніших часів цей символ використовували багато китайські імператори. У цьому році будуть повсюдно присутнім динаміка, радикальні зміни і вогнедишна пристрасть.

Що ж необхідно для отримання розташування нового символу року? З кожним разом, чим ближче наближається Новий рік, тим погані думки скорочуються. В голові звучать все нові і нові питання, а основний з них звучить так: “Що одягнути на новий рік” або “який же наряд подарувати своїй другій половинці на свято”?

Році Змії підходять такі кольори: золотий, синій, чорний. Стихія Нового року – вода. Якщо ж хтось із вас вірить в те, що колір і форма вечірнього плаття, яке ви одягнете на свято, здатні принести вам успіх і щастя в наступаючому році – прислухайтеся до нашої поради. Вибирайте сукні золотого, чорного або ж синього кольору. Цей рік символізує початок нового життєвого періоду.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що подарувати на новий рік