Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Лев PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Лев
Загальний гороскоп на 2013 рік для Лева

2013 знаку Лев обіцяє велику удачу, але не всім представникам знаку, а тільки тим, хто не побоїться ризикувати і робити авантюрні, частіше навіть нахабні і безрозсудні вчинки. Адже темна водяна Змія протегує вольовим і безстрашним людям, до яких, поза сумнівом, можна віднести представників знаку Лев.

Перед Левами життя буде ставити дуже складні і, на перший погляд, нерозв’язні завдання. Але Леви вийдуть переможцями в цій сутичці і, схоже, ніщо не зможе перешкодити їм добитися задуманого. Але не все буде просуватися так гладко, адже у сильних і успішних людей завжди є заздрісники. Їх особливо варто побоюватися в 2013 році, не забуваючи прислів’я: «Довіряй, але перевіряй».

В іншому рік темної Змії складеться для Львів вдаліше 2012-го, вони, нарешті, зможуть знайти золоту середину між роботою і відпочинком. Тому відмінний відпочинок у колі сім’ї зовсім не заважатиме напруженій роботі в компанії співробітників.

Любовний гороскоп на 2013 рік для Лева

Багато Леви на початку 2013 року розчаруються в коханні. Це пов’язано з тим, що вони перестануть відчувати від близької людини колишню пристрасть і прихильність. А без такого почуття представники знаку Лев просто не можуть існувати і здатні навіть порушити всі мости.

До часу розставання у Лева вже є запасний «аеродром» і він іде назустріч новим відчуттям, впевнений у своїй привабливості. Лише ті Леви залишаться самотніми в 2013 році, які настільки скуштували «солодощів» спільного життя, що будуть шукати легкості і флірту, а не серйозних стосунків.

У самотніх Львів тільки в другій половині 2013 року з’явиться бажання мати поруч одного, але самого кохану людину. Безсумнівно, що зірки цей шанс їм нададуть. А вже в кінці рокам Левам також прийде бажання вступити в шлюб. У теж час можливі проблеми з родичами, нерозуміння і сварки, які виникнуть через розгульного способу життя Львова чи неприйняття їх вибору.

Гороскоп кар’єри на 2013 рік для Лева

На активності Львів у 2013 році сприятливо відіб’ється вплив Юпітера. Леви прожили минулий рік спокійно, не намагаючись міняти своє життя глобально, але вже з початку 2013 року вони почнуть розробляти серйозні плани просування по службі або по розвитку власного бізнесу.

Фортуна буде прихильна до Левам і вже до вересня або жовтня вони зможуть відчути успіхи на цьому поприщі. Але варто побоюватися того, що ваше просування посварить вас з колегами і колишніми друзями, з якими раніше були теплі стосунки. Якщо ви не будете все робити з оглядкою і стежити за своїми словами, то банальна заздрість може коштувати вам кар’єри.

У цей же самий час не кращі часи будуть переживати і покровителі Львів, що може побічно торкнутися і їх самих. Займаючись власним бізнесом, Леви будуть трудитися без відпочинку, але стати твердо на ноги вони зможуть не раніше жовтня 2013 року, коли знайдуть надійних інвесторів для розвитку бізнесу.

Фінансовий гороскоп на 2013 рік для Лева

Рік темної Змії вийде для Львова доволі сприятливим у фінансовому плані. Чи не найбільші доходи на початку року, але в міру розвитку, ближче до літа і особливо до осені, ситуація з доходами стане не просто задовільною, а дуже хорошою.

Безсумнівно, що збільшаться і витрати, вони підуть на благо, на перспективу і будуть гарантувати вже через зовсім небагато часу стабільний відчутний дохід. Також Леви почнуть вкладати гроші в своїх дітей, це буде навчання або розвиток їх бізнесу.

В кінці 2013 року Леви задумаються про збереження своїх капіталів і виберуть як найнадійнішого внеску вкладення в нерухомість. Сприятливіші всього це буде зробити у вересні. Леви чимало грошей витратять на благоустрій житла, адже вони обожнюють розкіш і красиві речі, на які не шкода грошей.

Гороскоп здоров’я на 2013 рік для Лева

Лев завжди уважно ставиться до профілактики свого здоров’я, тому в 2013 році віруси і звичайні застуди чіплятися до нього не будуть. Але у багатьох Львів, особливо у тих, які перейшли 40-річний рубіж, існують проблеми з серцем, стенокардія та схильність до інфарктів.

Тому Левам хвилюватися варто якомога менше. Але вони переживають глибоко в собі складнощі у відносинах і розставання з коханими, не показуючи зовні своїх почуттів. Також інтриги і проблеми в професійній діяльності будуть погано впливати на організм Львів.

Тому Леви прийдуть до вирішення вести здоровий спосіб життя, займуться спортом. Вони просто не зможуть змиритися з тим, що здоров’я, яке зовсім недавно було залізним, раптом почне їх підводити. Адже ускладнення зі здоров’ям здатне викликати у Львів емоційний шок, в результаті приводить до нового витка захворювання.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Лев