Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Діва PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Діва
Загальний гороскоп на 2013 рік для Діви

Для Дів 2013 почнеться досить спокійно, проте, це брехливе спокій. Дівам сильно благоволить темна Змія, адже вони тонкі стратеги, вони планують і розписують наперед весь свій рік не тільки в кар’єрі, але і в особистому житті.

2013 принесе Дівам успіх, який виразиться в реченні вищого місця на роботі. До таких змін Діви вже подумки готові, крім того вселяє надію авторитет у колективі, який допоможе блискуче впоратися з новими завданнями.

Є велика ймовірність, що в 2013 році Дівам не вдасться скористатися відпусткою і взагалі нормально відпочити. Постійна зайнятість погіршить і без того не найтепліші стосунки з коханою людиною. У зв’язку з цим близька людина поставить Діву перед вибором: любов або кар’єра. Такий вибір стане для Діви визначальним на декілька наступних років життя.

Любовний гороскоп на 2013 рік для Діви

У самотніх представників знаку Діва стосунки складатимуться захоплююче і романтично. Можливо, що знайде свій розвиток роман з людиною, з якою Діви давно розлучилися, але почуття зовсім при цьому не охололи. Крім того, відносини з уже перевіреним людиною Дівам будувати простіше і легше.

Також у Дів можливі меркантильні, засновані на зацікавленості відносини і цілком імовірно, що вони можуть призвести до браку. Діви, які перебувають у шлюбі, перестали останнім часом знаходити спільну мову, оскільки поведінка Дів не влаштовує їх партнерів. Та й Діви постійно повчають свого партнера, надмірно контролюють і ревнують з приводу і без приводу.

Скритність почуттів і холодність обох партнерів можуть навіть підштовхнути до розставання. Але навіть такий інцидент не зіб’є представників знаку Діва від головної мети 2013 року – кар’єрного росту. Свої невдачі на любовному фронті вони будуть компенсувати зануренням в роботу.

Гороскоп кар’єри на 2013 рік для Діви

У 2013 році, як уже було сказано, у Діви в наявності всі шанси дістати керівне крісло. І швидше за все, ця посада буде пов’язана з грошима. У професійній діяльності це буде час поновлення, вихід на новий рівень, нові знайомства на більш високому професійному рівні.

За новачка і вискочку Діву будуть вважати зовсім недовго, адже гарні ділові якості і високий професійний рівень підтвердять високу ділову репутацію Дев. Звичайно, поставлені завдання не будуть вирішуватися легко і самі собою, для цього буде потрібно робота по 12 годин у робочі та вихідні дні з повною самовіддачею.

Але така працездатність принесе свої результати, що дасть можливість Діві впевнено закріпитися на новому місці роботи. Більш того, навколо них почне збиратися команда однодумців, яка буде здатна у найближчому майбутньому стати хорошою самостійною організацією.

Діви, які мають творчу професію, мають хороші шанси отримати популярність і забезпечити подальший розвиток своїх творчих задумів.

Фінансовий гороскоп на 2013 рік для Діви

У 2013 році дбайливі і господарські Діви не змінять собі. Як і колись, гроші будуть повністю в їхніх руках, адже саме Діва в родині є і ощадним банком і бухгалтером і скарбником. З партнером через це можуть виникати дрібні конфлікти, але значних наслідків вони не матимуть.

Зате партнер турботливою і дбайливою Діви за її плечима забезпечений усім на довгі роки, хоча не має можливості самостійно робити великі покупки. Якщо з початку 2013 року доходи не будуть сильно радувати, то ближче до середини року є велика ймовірність отримання значних прибутків, а також гарна можливість вкладати гроші в перспективні підприємства.

Великих покупок в цей час не передбачається, а довгострокові перспективні вкладення себе окуплять, можливо, вже наступного року. Але Діви не будуть переживати з приводу неможливості великих придбань, адже вони не тільки звикли до аскетичному способу життя, але й привчили до нього свого партнера.

Гороскоп здоров’я на 2013 рік для Діви

Діви, дихають енергією і здоров’ям в 2012 році, в рік темної Змії вступлять з ослабленим імунітетом, що може позначитися на їхньому стані вже в перші місяці. Якщо Діви не приділять пильної уваги навіть легкої застуди, то ризикують злягти в лікарню з бронхітом або запаленням легенів.

Багатьом Дівам потрібно відновлення і відпочинок на курорті або в санаторії. Мабуть, це буде найкращий варіант для них. У літні місяці у деяких Дів будуть спостерігатися проблеми з харчуванням. З цієї причини можуть виникати як наслідки переїдання, так і харчові отруєння, що неодмінно позначиться на шлунково-кишковому тракті.

Неприємні проблеми з шлунком змусять деяких з Дев сісти на строгу дієту. Можливі загострення навіть зажадають спеціального обстеження, яким не варто нехтувати, якщо ви не хочете ускладнень.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Діва