Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Терези PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Терези
Загальний гороскоп на 2013 рік для Терезів

Для Терезів 2013 стане серйозним випробуванням. Він принесе з собою серйозні зміни, які можуть не тільки підняти представника знака Терези, піднявши його на вершину слави, але також і опустити на саме дно. Терезам доведеться складне випробування. Доведеться захищати своє чесне ім’я, свою територію або свою кохану людину від зовнішніх посягань.

У такій непростій боротьбі Терезам допоможе вистояти мудрість і обережність темної Змії, покровительствующей Терезам. Очікується, що перша половина року стане визначальною. Саме навесні вирішиться, чи почнеться різкий підйом у Терезів у всіх сферах життя або вони потерплять нищівної поразки.

При ураженні Терезів в цій непростій боротьбі можливе звільнення з роботи, заклад на них компрометуючих матеріалів, розрив сімейних відносин і депресивний стан. Однак у другій половині року зірки пророкують Терезам хороший підйом і життєву активність, які з великою ймовірністю допоможуть Терезам перемогти в цій нелегкій битві.

Любовний гороскоп на 2013 рік для Терезів

Вже з початку 2013 року Ваги будуть перебувати в пошуках своєї нової долі. І зірки будуть щедро обдаровувати їх новими цікавими знайомствами. Однак варто побоюватися, що довірливих Терезів можуть обдурити.

Нові відносини будуть дуже чуттєвими і пристрасними, але обростуть безліччю пліток і інтригами. Це принесе Терезам проблеми, як із родичами, так і в їх професійній діяльності. Тому варто бути уважними і не кидатися необачно у вир кохання, піддаючись любовним поривам.

У сімейних Терезів у відносинах відкриється «друге дихання». Завдяки цьому їх партнери зможуть відчути всю солодкість відносин з Терезами. Адже вони, як ніколи, будуть ввічливі і попереджувальні, відверті й щедрі. Ваги й самі зможуть відчути всі принади сімейного життя. Такий романтичний виток у відносинах буде відчуватися весь рік, якщо їм не завадять проблеми в професійній сфері.

Гороскоп кар’єри на 2013 рік для Терезів

Якщо сказати, що в 2013 році Терезам буде важко, це значить не сказати нічого. Спливуть назовні інтриги і підступи, які вже давно виносяться в кулуарах, що призведе до численних неприємним перевіркам, які виявлять невідповідності звітності або подвійну бухгалтерію фірми.

Тут потрібно проявити максимальну витримку, інакше доведеться доводити свою правоту вже в суді. Необхідно зібрати всі сили і ресурси, щоб цей відрізок життя пройти з мінімальними втратами. І вже до літа відступлять усі негаразди і, зітхнувши повними грудьми, Ваги візьмуться послідовно підніматися з попелу.

Це Терезам без сумніву вдасться, але досягти цього вони зможуть за рахунок величезної працездатності і зарядженості на успіх. Деякі з них поміняють сферу діяльності, вирішивши почати кар’єру з чистого аркуша. Велику допомогу в становленні їм нададуть батьки і вищестоящі покровителі.

Фінансовий гороскоп на 2013 рік для Терезів

Фінансові питання постануть перед Терезами особливо гостро на початку 2013 року, коли потрібні будуть величезні витрати, спрямовані як на відновлення свого чесного імені і уникнути покарання, так на великі вкладення. Терезам доведеться ризикувати грошима, але ризик цей рідко буде виправданий. Найчастіше гроші будуть просто втрачені.

Положення зможе виправитися тільки до осені, коли допоможуть близькі родичі. Коли пройде період необхідності великих витрат і настане час накопичення, Ваги зможуть почати власний бізнес. Можливо, що буде взятий великий кредит на вигідних умовах або отримані гроші в дар від спонсора.

Для великих покупок в рік темної Змії найсприятливіший час в кінці року. Це може бути також і вкладення грошей у будівництво власного нового будинку, і дорогі подарунки для своїх близьких.

Гороскоп здоров’я на 2013 рік для Терезів

З початку 2013 року здоров’я викличе у Терезів необхідність задуматися про позбавлення від шкідливих звичок. До цього призведуть проблеми зі здоров’ям, які доставлять занепокоєння вже на початку року. Крім того, Терезам точно не вдасться в 2013 році уникнути стресових ситуацій, тому від здоров’я нервової системи багато в чому буде залежати, які захворювання очікують Терезів.

Цілком очікувано в Терезів депресивний стан, який можна буде перемогти за допомогою повноцінного відпочинку і грунтовного медикаментозного лікування. Також в літні місяці 2013 існує небезпека травматизму голови і очей.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Терези