Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Скорпіон PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Скорпіон
Загальний гороскоп на 2013 рік для Скорпіона

Для Скорпіонів 2013 обіцяє бути вельми суперечливим. Він обіцяє не тільки нові цікаві знайомства, але і розставання зі старими, давно пройшли ілюзіями. Будуть дуже нестійкими стосунки з оточуючими, нерозуміння і часті конфлікти приведуть до розставання з колегами або соратниками.

У 2013 році з’явиться можливість здійснення давньої мрії, необхідно лише не втратити цю можливість, у ваших силах її здійснити. У рік темної Змії активності Скорпіонів варто тільки позаздрити, встигати вони будуть скрізь. Вони зможуть розважитися і погуляти, але в той же час будуть вирішувати найважливіші виробничі питання та здійснювати великі угоди.

У середині року Скорпіонам належить тривале відрядження або подорож. Енергія Скорпіонів буде просто вражаючою, найбільш помітні успіхи будуть у тих, хто стоїть на чолі компанії або працює самостійно, там, де потрібно приймати одноособове рішення.

Любовний гороскоп на 2013 рік для Скорпіона

Вже з початку 2013 року темпераментний Скорпіон зможе в любовній сфері придбати те, про що тільки можна мріяти. Це будуть і красиві романтичні залицяння, загравання і флірт, і навіть запаморочливі сексуальні втіхи.

Приблизно до самої осені Скорпіони будуть перебувати в цій блаженній млості, поки відносини будуть вільними і не зажадають взаємних зобов’язань. А після перших претензій, коли з’являться розбіжності і нетерпимість до шкідливих звичок партнера, Скорпіона розірвуть ці відносини за своєю ініціативою.

У Скорпіонів, які перебувають у шлюбі, буде спостерігатися протилежна ситуація. На початку року можливі конфлікти, які загрожують розставанням і поділом дітей і майна, але в травні або навіть вже в квітні ситуація відновиться, відносини стануть ще тепліше, ніж були до конфлікту. У вересні та жовтні від любовних турбот відвернуть проблеми зі здоров’ям батьків, так як їм потрібно ваша допомога.

Гороскоп кар’єри на 2013 рік для Скорпіона

Скорпіони дуже вдало почнуть 2013 рік, так як свою продуктивність покажуть їх зусилля у 2012 році, протягом якого Скорпіони працювали на знос. Тепер дивіденди цих зусиль буде видно навіть у «мертвий сезон».

Скорпіони, які працювали одні, відчували себе краще і вільніше, тому вони і розвинулися набагато краще і успішніше тих, хто працював під чиїмось керівництвом. У 2013 році Скорпіони можуть дозволити собі розслабитися, так як вони вже міцно стоять на ногах. Можна чергувати робочі місяці без вихідних з тижневим відпочинком. Робота, як ніколи раніше, буде доставляти Скорпіонам задоволення, напруги та незручностей від неї не відчувається.

Скорпіони, що працюють у великому колективі або в складі корпорації, не стануть такими успішними, адже звичка називати речі своїми іменами і не соромитися у виразах, а також різкий характер сварить їх не тільки з начальством, але і з колективом, що багато в чому гальмує цілком реальні перспективи розвитку.

Фінансовий гороскоп на 2013 рік для Скорпіона

У Скорпіонів в 2013 році з грошима буде все добре, як ніколи. Вони не тільки вміють витрачати гроші, але й непогано їх заробляти. Минулий 2012 був роботою на перспективу без особливих дивідендів в ньому, а в 2013 році Скорпіони проаналізують в кінці року свої доходи і будуть приємно здивовані своїми заробітками. Доходи будуть набагато вище того, на що вони розраховували.

У рік темної Змії везти на гроші Скорпіонам буде як ніколи. Навіть лотереї або азартні ігри в карти можуть принести несподіваний прибуток. Значну частину грошей в 2013 році Скорпіонам належить витратити. Але ці витрати їх не розбудують, адже вони будуть для себе і покупки обіцяють бути великими і дуже корисними. При цьому Скорпіони не поскупляться на дуже дорогі придбання та подарунки.

Гороскоп здоров’я на 2013 рік для Скорпіона

2013 в плані здоров’я обіцяє для Скорпіонів бути неспокійним. У тих, хто буде піклуватися про своє здоров’я і стежити за собою, більше шансів уникнути захворювань і травм. Ні в якому разі не можна переносити хвороби на ногах, це для вас чревате несподіваними неприємними наслідками.

Практично з початку року інфекції будуть атакувати Скорпіонів, тому не можна забувати про щеплення та інших засобах профілактики захворювань. Можливі проблеми з сечостатевої системою, пов’язані з інфекцією або простудою.

Багато Скорпіони у вересні відчують нестачу кальцію в організмі. В першу чергу це відіб’ється на крихкості кісток і стані зубів. Навіть незначні падіння можуть призвести до тріщин і переломів. Тому варто подбати про свій організм заздалегідь і приймати вітамінні комплекси.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Скорпіон