Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Стрілець PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Стрілець
Загальний гороскоп на 2013 рік для Стрільця

Стрільцю точно не доведеться нудьгувати в рік темної Змії. Життя його в 2013 році буде насичена, можливо, навіть буде «бити через край». Проте рік не буде солодким і гладким, навпаки, Стрільцеві доведеться розриватися між бажаннями коханої людини і наказами начальства, між кар’єрою і домом, між подружньою вірністю та любовними пригодами.

Вже з перших днів 2013 Стрільцям належить почати працювати, причому багато. У нехай вас не дивує, що ваші пригоди і безладний спосіб життя несуть в сім’ю розлади і призводять до скандалів. Навіть при всіх ділових якостях Стрільців, їх неорганізованість буде заважати їм розвиватися, а здоров’я покаже себе не з кращого боку.

В кінці 2013 року у деяких Стрільців можливо подія, яке буде пов’язане з появою в їх житті нової людини. Це може стати як нові романтичні відносини, так і укладення шлюбу або народження дитини.

Любовний гороскоп на 2013 рік для Стрільця

Стрільцям протегує планета Венера, і вона обіцяє самотнім представникам цього знаку вже на початку року зав’язування любовних відносин. Ті пари, які зустрічаються давно, прийдуть до вирішення оформити свої стосунки. Якщо ж це не відбудеться в першій половині року, то Стрільці можуть розлучитися зі своїми половинками. Причому в розставанні не останню роль зіграють родичі або близькі друзі.

Ті Стрільці, які знаходяться в подружніх стосунках, в травні або червні отримають неприємна звістка, здатне зіпсувати всю їх подальшу сімейне життя. Якщо Стрільці раніше підозрювали партнера в нещирості, то тепер ці підозри підтвердяться.

У зв’язку з таким поворотом подій імовірний відхід від проблем за допомогою алкоголю або занурення в розгульне життя. Що називається, Стрільці пустяться у всі тяжкі, де будуть і гулянки, і зміна партнерів. Але вони зможуть одуматися вже до кінця літа і можливо, пробачать свого партнера, повернувшись до спокійного сімейного життя.

Гороскоп кар’єри на 2013 рік для Стрільця

Початок 2013 року пройде в кропіткій наполегливій праці. Ця праця Стрільцям часто буде здаватися невдячним. Не буде залишати відчуття марною і безкоштовної роботи, коли ви тупцюєте на місці і не просуваєтеся нікуди, хоча відчуваєте, що працюєте на знос.

Та ще й вдома при цьому в зв’язку з вашим постійним відсутністю виникають проблеми, з боку коханої людини проявляється ревнощі до вашої роботи. Цей період потрібно буде пережити, стиснувши зуби. Триватиме він приблизно до травня, коли ви зрозумієте, що ваші всі зусилля не пройшли дарма. Це можна буде відчути не тільки за відгуками начальства, але і по збільшенню ваших доходів. Може бути, ви отримаєте давно заслужену перспективну посаду.

Зірки попереджають Стрільців, що не потрібно сподіватися на постійну прихильність начальства, а передбачити шляхи відступу. Може це буде відкриття власної справи, здатного завжди підстрахувати вас, адже ваше положення може залишитися стійким не довго.

Творчі представники знаку Стрільця отримають у 2013 році хороший шанс заявити про себе. Їх творіння і їх нові ідеї як ніколи будуть затребуваними і популярними.

Фінансовий гороскоп на 2013 рік для Стрільця

У 2013 році доходи Стрільців будуть залежати напряму від їх старань в роботі. Через метань, впадання в депресію, особистих проблем і розлучень, Стрільці будуть працювати уривками, намагаючись викроїти час на вирішення особистих та інших виникаючих проблем. Тому їх доходи впадуть у порівнянні з більш спокійним 2012 роком.

Стрільці можуть розраховувати на повній підставі на допомогу батьків і своїх можливих покровителів, до яких у них буде можливість звернутися. Така допомога значно збільшить дохід Стрільців.

У першій половині 2013 року чекають витрати, вони будуть найчастіше необгрунтованими і набагато перевищувати те, що ви отримаєте натомість. До того ж влітку можлива абсолютно несподівана втрата частини грошей, крадіжка або незрозуміла пропажа. Крім того не можна буде зв’язуватися з незнайомими людьми, обіцяючими великий дохід при мізерних вкладеннях. Імовірність того, що вас обдурять, надзвичайно висока.

Гороскоп здоров’я на 2013 рік для Стрільця

У 2013 році Стрільці зададуть самі собі високий темп життя, але недотримання режиму, пов’язане з неорганізованістю, створить для їх організму велику кількість проблем. Особливо обережним слід бути Стрільцям, у яких спостерігається гастрит і інші проблеми шлунково-кишкового тракту.

У початку 2013 року можливе не тільки загострення таких проблем, але і перехід їх в наступну стадію. Також для Стрільців не пройде безслідно їх розгульне життя, існує велика ймовірність отримати венеричне захворювання, яке вимагатиме багато коштів і не один місяць лікування.

Протягом усього 2013 слід побоюватися травм хребта і кісток кульшового суглобу. Особливо несприятливими в плані здоров’я будуть місяці травень, серпень і вересень.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Стрілець