Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Козеріг PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Козеріг
Загальний гороскоп на 2013 рік для Козерога

Для Козерога 2013 стане часом змін і творчої реалізації. Точніше кажучи, настає їх час. Прийшов час, коли Козероги зможуть показати все, на що вони здатні.

Козероги – це люди, які думають самостійно, тримаючи в голові всі процеси, не сподіваючись на інших. Вони приймають рішення самостійно, тому Темна Змія благоволить до них і протегує їм.

У 2013 році в Козерогів з’явиться легкість у спілкуванні з оточуючими і відсутня ним раніше рішучість. Представників цього знаку розкріпачить впевненість у своїх силах, що дозволить їм бути головними не тільки в справах, але і в любовних відносинах, проявляючи рішучість і характер.

Керівництво та колеги поглянуть на Козерогів з іншого боку, де побачать нові грані їх особистості. Безсумнівно, це позитивно позначиться на розвитку їхньої кар’єри. Козерогам в 2013 році вистачить турбот на весь рік, потрібно буде займатися дітьми і надавати допомогу родичам. Працювати і організовувати дозвілля теж доведеться за себе і за свого партнера.

Любовний гороскоп на 2013 рік для Козерога

У Козерогів у новому році настає пора розквіту в любові. Це передчуття чогось казкового та незвичайного. 2013 може стати вдалим, якщо ви чекаєте появи на світ спадкоємця. Але в особистих стосунках не все буде так гладко.

Підозрілість Козерогів і ревнощі до своїх партнерів, які можливо просто захочуть їх подражнити, призведе до конфліктів та «кухонним війнам». Відносини зможуть налагодитися тільки ближче до осені, коли партнери погодяться з обопільними претензіями і стануть ставитися з трепетом і турботою одне до одного.

Самотні Козероги будуть купатися в увазі, і фліртувати відразу з декількох сторін. Це може викликати дилему, поставивши Козерога перед вибором. Подальше життя буде залежати саме від цього вибору. Тиха, спокійна і затишна або непередбачувана і пристрасна, з бурхливими примирення і частими скандалами. У будь-якому випадку Козеріг буде головувати в стосунках, більше дозволяючи себе любити, ніж захоплюючись сам.

Гороскоп кар’єри на 2013 рік для Козерога

У кар’єрі Козерога в 2013 році намічається великий прорив, це шанс довести чого ви стоїте і можливість реалізувати себе. Хороші досягнення кінця попереднього року отримають розвиток і в 2013 році, коли впливові люди зацікавляться вашими новаторськими ідеями.

Дарунок переконання Козерогів не тільки залучить інвестиції, але і підійме їх в очах керівництва. А надійність і ретельність дасть хороший шанс піднятися по кар’єрних сходах і там надійно закріпитися. Хоча не можна говорити про відсутність проблем.

Проблем буде вистачати, для їх вирішення доведеться залучати й колег і навіть помічників з боку. Але спільне вирішення проблем в підсумку зблизить Козерогів з впливовими особами, які будуть намагатися їм запропонувати більш цікаву і високооплачувану роботу. Не останню роль тут зіграє рішучість Козерогів.

Фінансовий гороскоп на 2013 рік для Козерога

У 2013 році фінансовий стан, ця «свята святих» для кожного представника цього знаку, буде в Козерогів лише збільшуватися. Вони не допустять даремних витрат і будуть рахувати кожну копійку. Вже на початку року варто очікувати збільшення доходів.

У лютому та березні будуть отримані результати від торішніх вкладень. Кінець року також буде вдалий. Він обіцяє хорошу прибутковість від здійснення будь-якого проекту і отриманих інвестицій.

Трати в Козерогів будуть, але кожна трата буде перевірена і багато разів обговорена. В основному Козероги будуть витрачатися на навчання або своїх дітей. У вересні потрібно велика покупка, але швидше за все це буде автомобіль для роботи або нове обладнання.

Гороскоп здоров’я на 2013 рік для Козерога

У Козерога не все в порядку з енергетичним потенціалом, що підтвердиться на початку року. Можливе попадання в клініку на лікування або тривалий обстеження. Загальна фізична слабкість, депресивний стан і ослаблений імунітет викликані стресовими ситуаціями.

Козеріг не дає виходу емоціям і тримає їх у себе, у зв’язку з чим організм зірветься і створить йому чимало проблем. Застуди та вірусні захворювання торкнуться практично кожного представника цього знаку.

Не варто економити на обстеженні і профілактиці захворювань, адже в підсумку тоді доведеться витратитися набагато більше на лікування. Якщо раніше в Козерогів спостерігалися проблеми з серцево-судинною системою, то цілком можливо, що вони нагадають про себе в травні або червні 2013 року.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Козеріг