Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Водолій PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Водолій
Загальний гороскоп на 2013 рік для Водолія

У першій половині 2013 року удача в особистому житті та успіхи в справах порадують Водоліїв. Вони будуть скрізь встигати, добре працювати і відмінно відпочивати, у них все буде виходити. Везти буде не тільки в дрібницях, але і по-великому. Поступальному розвитку представників цього знаку не зможуть перешкодити навіть нападки конкурентів.

До більшості Водоліїв прийдуть думки про одруження або заміжжя, хоча до цього їх вони не відвідували. Період початку року позначиться також благотворно на відносинах з батьками, дітьми та близькими родичами.

Влітку можливі стреси, пов’язані з роботою. Тому потрібно постаратися провести цей час подалі від роботи і від будинку на відпочинку з коханою людиною. Восени можливі різні конфлікти, які можуть зіпсувати стосунки з колегами по роботі. Причиною цих конфліктів стануть наговори і плітки.

Вже ближче до кінця 2013 року зірки віщують Водоліям істотна якісна зміна життя. Можливо, це буде переїзд або зміна життєвого і соціального статусу.

Любовний гороскоп на 2013 рік для Водолія

Вже в перші місяці 2013 Водолії зрозуміють, що з ними поруч зовсім не той чоловік, про якого були їхні мрії. Це призведе до початку подвійного життя, яка триватиме до кінця року, поки про це не дізнаються оточуючі.

Сімейні відносини, що знаходилися до цього в статусі мовчазного неприйняття, перейдуть тепер в статус бойових дій. При такому розвитку можливий навіть розлучення і поділ спільно нажитого майна через суд.

Вільні Водолії, що знаходяться в постійному пошуку ідеалу, зможуть зустріти його вже влітку. Цей момент стане початком романтичної смуги в їх житті. Тут будуть і дорогі подарунки, і романтичні поїздки, і клятви в любові і вірності.

Вся ця ідилія триватиме майже до самого кінця року, коли на шляху Водолія виникне новий об’єкт для обожнювання. І тоді Водолій стане шукати шляхи для відступу і розриву колишніх відносин.

Гороскоп кар’єри на 2013 рік для Водолія

У кар’єрі протягом 2013 року можливості злети і падіння. Водолії впевнені, що їхній справі нічого не загрожує, тому всі справи кидають на самоплив, вирішуючи свої особисті проблеми і пускаючись в любовні пригоди.

Однак механізм, який до цього злагоджено працював, починає давати збої, конкуренти теж не дрімають. Доброзичливці почнуть натякати керівництву, що ви працюєте, опустивши рукави, або ви самі помітите, що значно бідніший стали ваші доходи.

Щоб виправити ситуацію, потрібно термінове занурення в робочий процес, причому грунтовно і надовго. Інакше вам доведеться або розпрощатися з роботою або втратити своє, здавалося б дохідна справа.

Кінець 2013 року принесе заспокоєння і відчуття повного задоволення від виконуваної роботи. Однак проаналізувавши ситуацію, Водолії зрозуміють, що за весь рік вони не тільки не просунулися вперед, але швидше відступили на крок назад.

Фінансовий гороскоп на 2013 рік для Водолія

Матеріальний добробут Водоліїв у 2013 році буде гірше, ніж у попередньому році. А потреба у видатках буде велика, причому в більшості випадків витрачати Водолії будуть на залицяння і розваги.

Потреба у фінансах буде постійно збільшуватися, і Водолії будуть намагатися свої проблеми за допомогою позик і кредитів, а також за допомогою родичів і друзів. Пробудження прийде тоді, коли доведеться повертати значні суми грошей, це призведе до конфліктів з охочими повернути свої гроші.

Щоб мати можливість виходу з ситуації, доведеться шукати нові джерела доходу. Азартні Водолії зроблять спробу розбагатіти за допомогою азартних ігор, але розчарування чекає їх і тут. У другій половині 2013 року для того, щоб розплатитися з боргами, доведеться тугіше «затягнути пасок».

Гороскоп здоров’я на 2013 рік для Водолія

Вже в березні 2013 року здоров’я підведе Водолія. Це може бути захворювання дихальних шляхів аж до запалення легенів. Також занепокоєння принесуть проблеми із зайвою вагою. Причому якщо раніше надлишок ваги викликав лише невдоволення собою, то тепер він створить загрозу для здоров’я.

Створилися проблеми будуть, швидше за все, пов’язані з ендокринною системою. При обстеженні виявиться проблема, з якою доведеться боротися наступні півроку. Тільки після цього Водолій відчує, що вага поступово йде і здоров’я йде на поправку.

Строга дієта у поєднанні зі здоровим способом життя через необхідність схуднути приведуть Водолія до іншого ставлення до системи свого харчування. Це позитивно позначиться на здоров’ї.

Також для Водоліїв у 2013 році існує небезпека травм і переломів, особливо взимку на початку і наприкінці року. Слід уважніше ставитися до схоронності кінцівок, особливо до тих, які вже раніше були пошкоджені.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Водолій