Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Риби PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Риби
Загальний гороскоп на 2013 рік для Риб

Для знака Зодіаку Риби 2013 стане часом преображення. Поступальний рух почалося набагато раніше в 2012 році і Риби весь цей час йшли планомірно до своєї мети, яка повинна здійснитися саме в рік Змії. До визнання своїх заслуг і досягнень Риби вже майже готові, вони тільки чекають вдалого моменту, щоб разом перетворитися з пішаків в королі.

Крім усього цього, зірки віщують Рибам духовний підйом в рік темної Змії. Багато хто з народжених під знаком Риби зрозуміють, що до цього жили неправильно, переосмислять своє життя, пробачать багато образи і самі попросять вибачення у тих, кого раніше образили.

2013 для Риб обіцяє бути метушливим, більше часу доведеться витрачати не на відпочинок, а на підтримку рідних і близьких, яким без вашої підтримки буде важко. Не завжди спокійною буде сімейне життя, але все якісно зміниться до кінця 2013 року. Саме тоді Риби стануть справжніми главами родин, які піклуються про близьких і за все відповідають.

Любовний гороскоп на 2013 рік для Риб

З початку року у Риб буде спостерігатися настрой на флірт, бажання загравати і робити недвозначні натяки. Фліртувати Риби будуть з усіма, оточуючи себе своєрідним хмарою з шанувальників. До самого літа Риби не захочуть випливати з цієї хмари залицянь і постійної уваги.

Але ближче до червня Риби самі відчують необхідність визначитися, оскільки відчують поруч із собою людину, повністю розуміє і приймає все так, як є. Лише одна людина зможе заповнити собою думки і серце Риб, можливо, що вже до кінця осені Риби вирішать вступити з ним у шлюб.

Ті Риби, які вже перебувають у шлюбі, проживуть 2013 спокійно і рівномірно, проявляючи увагу та турботу про своїх половинках, і дрібні сварки не матимуть ніяких серйозних наслідків. Хоча і можливий флірт на стороні, але він буде короткочасним, оскільки Риби швидко зрозуміють, до яких наслідків може призвести обман.

Гороскоп кар’єри на 2013 рік для Риб

У 2013 році Риби в питаннях кар’єри зможуть перевершити самі себе. Удача нарешті їм посміхнеться і представить шанс заявити про себе на повний голос. Особливі успіхи для Риб можливі в квітні 2013 року. Таким успіхом може стати як укладання вигідного контракту, так і корисний винахід, над якими Риби трудилися весь попередній період.

Однак добитися всього цього Риби зможуть тільки в оточенні команди, яка давно разом з ними працює, допомагаючи і здійснюючи їх ідеї. Деяким Рибам представиться шанс зайняти перспективні посади. Це в основному будуть професії, пов’язані з архітектурою, культурою та творчістю. У жовтні можливі нападки конкурентів або неприємні позапланові перевірки, які Риби з блиском витримають.

Фінансовий гороскоп на 2013 рік для Риб

У рік Змії грошові питання не будуть проблемою для Риб. Грошей вистачатиме не лише на безбідне існування, але і на те, щоб зробити невеликий запас. Однак у цей період Риби не налаштовані на великі витрати і намагаються їх уникати. Варто бути акуратніше, велика ймовірність, що хтось спробує заволодіти вашими грошима хитрістю, а може бути і силою.

У другій половині року гарна можливість розпочати власний бізнес, що вимагає серйозних фінансових вкладень. У цьому зможуть допомогти друзі, які повністю довіряють проникливості Риб і вірять в їх успіх. В самому кінці року існує ймовірність великого виграшу або отримання спадщини.

Гороскоп здоров’я на 2013 рік для Риб

На початку року відмінне здоров’я Риб обійдуть стороною всі віруси, незважаючи на холоди, завірюхи і заметілі. Але ті оновлення, які зірки пророкують Рибам, також торкнуться і здоров’я. Риби усвідомлюють нарешті всю згубність шкідливих звичок. Можливо, що зв’яжуть проявилися при обстеженні проблеми зі здоров’ям з наслідками прийому алкоголю і куріння тютюну.

Ті проблеми, які пов’язані із зайвою вагою, доведеться вирішувати за допомогою дієт, але не всі Риби зможуть витримати таке випробування. Однак ті, хто не відступить і переступить через психологічну залежність від їжі, вийдуть на новий рівень зміцнення свого здоров’я, що буде відчутно вже до кінця 2013 року. Варто звернути увагу на небезпеку вивихів і переломів кистей рук, в рік Змії це найбільш вразливі частини тіла у Риб, особливо в травні і червні.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскопи для кожного знаку Зодіаку на 2013 рік: Гороскоп на 2013 рік Риби