Як провести вихідні восени? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Це тільки так здається, що восени вихідні нудні й сумні. Проведи їх з користю для всієї родини!

Як провести вихідні, коли на вулиці вже не світить щосили сонце? Не сумуй – і в осінню негоду можна придумати цікаві заняття!

Як провести вихідні восени?

Як провести вихідні восени?

Фотосесія на природі. Підіть з родиною на прогулянку, але не просто так – влаштуйте фотосесію на тлі осіннього листя! Крім позитивних емоцій і пам’яті у вигляді фотографій є і ще одна користь: ти навчиш своїх дітей бачити прекрасне навколо нас.

Ще один варіант активного відпочинку – спортивне серопріятіе. До речі, його можна провести мі для окремо взятої родини. Прихопіть з дому м’яч, скакалку, велосипеди – по своєму смаку. І влаштуйте веселі старти! Найактивнішому учасникові – невеликий подарунок-сувенір

Музейний день. Як давно ви всі разом ходили в музей або на екскурсію? Поки на вулиці не дуже холодно, займися розвитком – і своїм, і дітей. Такі спільні походи зближують членів сім’ї, у вас з’являється можливість поспілкуватися без поспіху і суєти.

За вікном дощ? Влаштуйте свято живота: напоготові смачних страв, причому нехай всі домочадці допомагають тобі на кухні.

Інтелектуальні ігри – відмінна ідея для спільного дозвілля. Підійдуть такі ігри, як шашки, шахи, скрабл, “монрполія”.

Як варіант для осінньої негоди – підготовка до Хеллоуїну або просто примірювальний день. Розберіть ваш гардероб і нехай малеча приміряє дорослий одяг – це цікаво і кумедно. Можете, одягнувши під-небудь таке, влаштувати невеликий сімейний спектакль.

Словом, варіантів цікавого проведення часу – маса! Прдумай небудь своє – і тоді осінні вихідні не покужутся тобі нудними і смутними.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як провести вихідні восени?