Наскільки важлива довіра в відносинах? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Відносини між чоловіком і жінкою. Про це вже стільки сказано, що, здається, додати і нічого. Але кожен з нас хоч раз у житті стикається з кризою довіри. І хочеться вірити найріднішій і близькій людині, але щось не дає спокою. Необережно кинута фраза, погляд, дія. І починаються душевні терзання.

Переступити, забути або докопатися до істини?

Головне, що потрібно твердо вирішити для себе раз і назавжди – навіщо вам це потрібно? Якщо ви хочете закінчити свої стосунки з людиною, довіра до якї похитнулася, тоді йдіть до кінця. Рано чи пізно ви знайдете те, що вам потрібно. А якщо ви хочете з ним жити довго і щасливо? Що робити? Адже недарма придумана приказка – хто шукає, той завжди знайде. Що ви будете робити зі знайденою інформацією? Треба адже буде або пробачити або розлучатися. Ви впевнені, що зможете зробити вибір? Багато знань – багато скорботи.

Якщо виникла ситуація похитнулася довіра, може варто пошукати причини цього? Переглянути свої вчинки, поговорити з коханою, з’ясувати, що змінилося у ваших стосунках, що її турбує? Може просто “побут заїв”? Не вистачає романтики, почуттів? Все у ваших руках, було б бажання.

Ніколи не ставте питання, на які не хочете знати відповіді. Не вірте пліткарям, іноді ними рухає проста заздрість. Вони досягнуть своїх цілей, у ваших стосунках повіє прохолодою, навіть якщо з’ясується, що немає реальної причини пліток. Але, як кажуть, осад то залишився.

Багато чоловіків грішать зростаючим з кожним роком почуттям ревнощів до своєї партнерки. Часто це пов’язано з почуттям власної невпевненості, але ніяк не з зрадами. Перегляньте своє ставлення до себе, полюбіть себе. Інакше, якщо навіть ви себе не любите, хто ж тоді полюбить вас?

Відносини між чоловіком і дружиною, це, мабуть, не менш трудомісткий процес, ніж виховання дитини … І в них головне довіра. Коли втрачено довіру, не факт, що ви зможете її відновити або продовжувати стосунки … Хоча … Різні люди, різні ситуації, різні історії. Але краще не випробовувати долю, не дарма кажуть – менше знаєш, краще спиш.

Бережіть тих, хто вам дорогий!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Наскільки важлива довіра в відносинах?