Які переваги і недоліки сексу на одну ніч? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Сексом без зобов’язань і лише на одну ніч, і відразу на першому побаченні в наш час вже нікого не здивуєш. Навпаки, він стає повсякденним явищем, що практикується багатьма людьми. І можна довго сперечатися, погано це чи добре, правильно чи неправильно – суті це не змінить. Ним займалися, займаються і будуть займатися, що б не твердили моралісти, батьки та бабусі з сусіднього під’їзду.

Секс на одну ніч. Є в ньому щось … Щось, що змушує людей іти всупереч своїм переконанням, наступати на горло принципам і стереотипам, трішечки сходити з розуму і пускатися «у всі тяжкі» (хоч і в межах однієї ночі і однієї жінки).

Секс на одну ніч. Передмова

Жага пристрасті і пригод, бажання щось змінити в собі або життя і просто бажання конкретної жінки в конкретний час, тобто прямо тут і прямо зараз, і тільки її, – ось що штовхає чоловіка на одноразовий секс. І неважливо, що знайомий з цією жінкою він від сили півгодини і що навіть імені її не знає, – він готовий відкинути всі сумніви і зануритися у вир з головою. А там – будь, як буде!

І, може, не такий поганий секс на одну ніч? Може, є в ньому своя принадність? Коли ти знайомишся з дівчиною і не дивишся на неї як на потенційну другу половинку, коли тобі все одно, сопе вона ночами чи ні, і як сильно любить свою маму, коли тобі наплювати на її захоплення колекціонувати м’які іграшки або колишнім однокласником, коли ти можеш не морочитися з приводу ваших відносин (кине чи ні, вийде заміж або як завжди), коли в тебе з’являється можливість повністю розслабитися і проявити себе «у всій красі» без остраху налякати її своїм темпераментом і запросами.

Переваги одноразового сексу?

Ніяких зобов’язань і розмов по душах. Тобі не потрібно годинами вислуховувати її скарги і стогони. Ти не зобов’язаний захоплюватися її новою кофтиною (хіба що по мінімуму і заради пристойності, в рамках програми секс-знайомства на одну ніч). Ти не потребуєш брехливих визнаннь і доказів симпатії.

Неможливість виявити в жінці яких небудь істотних недоліків. А може, вона й життя не уявляє без домашніх тварин (це при тому, що ти на дух не переносиш котів та собак), а може, вона ненавидить футбол, а може, вона недостатньо розумна, – у тебе просто не буде на ці « дурості »часу.

Чесність подібних відносин. Ви обидва знаєте, на що йдете і просто радієте новому досвіду і можливості пережити незвичайні сексуальні відчуття. І розлучаєтеся ви після всього пережитого без особливого жалю і, швидше за все, назавжди.

Секс на одну ніч в силу своєї швидкоплинної природи не залишає часу на брехню і виверти. Та й сенс тобі брехати нові «знайомі»? Адже в які-то віки ти можеш чесно розповісти про свої уподобання в ліжку без боязні бути незрозумілим і відкинутим (все одно її ти більше не побачиш). Та й пішов на все це ти заради можливості відкритися і відірватися по повній.

Погодься, є заради чого піддатися спокусі. Але чи все так красиво і безхмарно? І чому багато хто засуджує секс на одну ніч? Чому спробувавши раз, деякі зарікаються повторювати подібні експерименти?

Недоліки сексу на одну ніч

Іноді буває важко розслаблятися з першою зустрічною дівчиною.

Немає абсолютно ніякої гарантії того, що випадкова партнерка виправдає всі покладені на неї очікування. Досить часто трапляється так, що чоловік просто розчаровується в зробленому виборі, але вечір вже безповоротно втрачений, а настрій порядком зіпсовано. А адже заради задоволення все це і затівалося.

Одноразовий секс з малознайомою жінкою чреватий всілякими негативними наслідками, серед яких і можливість підхопити венеричне захворювання (іноді й цілий букет). Погодься, безглуздо / незручно / соромно вимагати медичну довідку у сидячої поруч за барною стійкою симпатичної дівчини. Ось через цю удавану скромность рано чи пізно багато чоловіків, що зловживають сексом на одну ніч, виявляються в кабінеті дерматолога-венеролога.

Випадкові зв’язки практично в ста відсотках випадків закінчуються, ледь почавшись, не перетікаючи в щось більше і серйозне. Голий секс заради самого сексу. А адже може бути таке, що після пристрасної ночі ти просто по вуха закохаєшся в цю дівчину.

Ось тому багатьом одноразовий секс не приносить задоволення і щастя.

Післямова

Ми розуміємо, що описані вище переваги та недоліки сексу на одну ніч навряд чи змусять тебе займатися ним або, навпаки, зупинять. Ми і не задавалися подібною метою.

Ми просто хочемо, щоб ти раз і назавжди усвідомив для себе, що секс на одну ніч – це розвага, не більше того. І ставитися до нього потрібно відповідно (легко і без жалю). Не намагайся за допомогою нього вирішити свої внутрішні психологічні проблеми. Це тільки посилить ситуацію.

Нехай все, що ти робиш, приносить тобі тільки задоволення і радість!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які переваги і недоліки сексу на одну ніч?