Чому жінки відмовляють? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Знаєте, не варто засмучуватися й дивуватися, якщо дівчина відповіла вам холодним «ні» на пропозицію провести з нею залишок вечора. На це може бути багато причин. Сьогодні ми розглянемо десяток причин у зв’язку з якими «дівчина мрії» може залишитися холодною, немов лід з морозилки. Отже, приступимо:

Номер «один»: «Я ненавиджу мужиків!». З кожним днем ​​таких жінок стає все більше. Кожна з них знає собі ціну і чекає кращого, щоб бути тільки з ним.

Принижувати чоловічу гідність – що може бути краще для таких жінок-вамп?

Номер «два»: «У нього грошей не водилося!». Вибираючи супутника життя, фінансове питання стоїть далеко не на останньому місці. Крім того, вибираючи свою супутницю, слід вибирати рівну вам за «матеріальної частини», або біднішими вас.

Номер: «три»: «У мене є інший». Це один з найгірших варіантів, що означає ваше повне фіаско без можливості реабілітації надалі.

Номер «чотири»: «До мене так просто не підійдеш». Досвідченість у любовних справах у поєднанні із заниженою самооцінкою дозволяє таким жінкам давати надії чоловікам, проте розбивати їх. Адже вони навіть і не думали проводити з вами час – головне для них було – підвищити власну самооцінку.

Номер «п’ять»: «Я – істеричка … І цим все сказано». У жінок такого типу проблеми психо-емоційного характеру. Ні, це не означає, що вона кинеться на вас з сокирою – вона зовсім не хвора психічними розладами. Просто надто емоційна. На її шляху траплялися лише «погані» хлопці, тому чоловіча стать нею зневажається в принципі і ви, як її представник, зокрема.

Номер «шість»: «Ти не правильно« ступив »!». Комусь сподобається ваше фамільярне ставлення, а когось і відлякає. Не варто забувати про це, роблячи перші кроки. Адже до кожної жінки, як і до будь-якії людини, в принципі, потрібен свій – окремий і неповторний – підхід. Не варто цим нехтувати, і тоді вами теж не будуть нехтувати.

Номер «сім»: «Ти знову не вчасно». Невдало обраний час може сприяти тому, що ви будете відкинуті, оскільки поганий настрій, серйозні проблеми вдома або на роботі цілком можуть сприяти цьому.

Номер «вісім»: «Я все ще живу в минулому». Якщо жінка досі переживає попередній «розрив», не варто на неї тиснути. Краще просто потоваришувати з такою дівчиною для початку.

Номер «дев’ять»: «Чому ти такий кволий?». Не подобається жінкам слабкі і боягузливі молоді люди. І нічого з цим не поробиш. Тому, якщо ви такий, відкоша в даному випадку гарантований!

Номер «десять»: «Я адже шукала мачо, а не чмо!». Просто ви їй не сподобалися. І не сподобаєтеся. Вона сказала вам все, що думала.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому жінки відмовляють?