Які хвороби передаються спадково? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Не можна звинувачувати батьків у всіх нещастях, які відбуваються з нами в житті. Проте все ж є кілька захворювань, за які ми можемо з упевненістю сказати «спасибі» мамі і татові:

1. Облисіння, або алопеція

Вчені досі не з’ясували, чому одні чоловіки втрачають волосся, а інші ні. Однак очевидно, що спадковість грає в цьому далеко не останню роль, особливо якщо випадки облисіння є як з материнської, так і з батьківської сторони.

2. Дальтонізм

Цим захворюванням страждають близько 10% чоловіків і лише 1% жінок. Як правило, в 99% випадків страждаючі на дальтонізм відчувають труднощі в розрізненні червоного і зеленого кольорів. Повна колірна сліпота, або ахроматопсія, зустрічається відносно рідко: 1 випадок на 30 тисяч чоловік.

3. Непереносимість лактози

Причиною нездатності деяких людей засвоювати молочні продукти є відсутність у них гена толерантності до лактози, який передається у спадок.

4. Акне

Прищі є поширеною проблемою багатьох підлітків, а іноді зустрічаються і в дорослих. Експерти кажуть, що з’ясувати причину виникнення вугрової висипки вдається далеко не завжди. Однак якщо прищі були у ваших батьків, швидше за все, ви їх теж успадкуєте.

5. Серцево-судинні захворювання

Звичайно, спосіб життя і навколишнє середовище відіграють величезну роль у розвитку хвороб серця, але не варто недооцінювати спадковість. Наявність випадків серцево-судинних захворювань в сім’ї є одним з ключових факторів ризику.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які хвороби передаються спадково?