ТОП-5 жіночих маніпуляцій хлопцями PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Якщо ти відчуваєш, що мимоволі йдеш на поводу у своєї коханої, виконуєш всі її примхи, всі її абсурдні вимоги – ти попався!

Кожна дівчина знає, як взяти «в оборот» будь-якого чоловіка. Кожна дывчина в арсеналі тримає кілька прийомчиків, які з дитинства нашіптувала їй любляча матуся. Повір, ці прийомчики неодмінно змусять тебе «прогнутися».

Ми пропонуємо тобі розглянути 5 улюблених методів маніпуляції, які застосовують дівчата, щоб тримати своїх чоловіків на короткому повідку.

1. Спокуса

Спокуса є самим ефективним і поширеним способом маніпуляції. Дівчина готова піти практично на все, заради того, щоб досягти своєї мети. Але тобі, напевно, і в голову не приходило, що дівчата – це ще ті стратеги! Вона робить все для того, щоб добитися твого розташування, щоб потім вити з тебе мотузки. Її посмішки, дотику і поцілунки раз за разом змушують тебе закривати очі на її відчайдушні вчинки і виконувати її нехитрі прохання.

Такий метод маніпуляції дівчата застосовують протягом всіх відносин, поки хлопець відчуває тягу до неї і справжні почуття.

2. Гра в мовчанку

Після чергової сварки або навіть без неї, твоя дівчина мовчить, і ти ламаєш собі голову питаннями: Що? Де? Коли? Намагаєшся з’ясувати причину її мовчання. Але все марно! Це може тривати до безкінечності, поки дівчина не зглянеться над тобою і сама не піде на контакт.

Чому дівчата використовують даний метод маніпуляції – це черговий прийом, і реакція багатьох чоловіків така: «Я зроблю все, тільки не мовчи!»

3. Образа

Мовчання і образа – прийоми, тісно пов’язані між собою. Але якщо мовчання – це більш пасивна маніпуляція, то образа – це метод агресивного впливу на тебе. Ображаючись, дівчина демонструє своє обурення. І дуже часто вагомих причин для образ немає.

Головні твої дії – на зароджены врегулювати конфлікт, не давши йому перерости в образу. А інакше почуття провини і всі наслідки, що випливають звідси тобі забезпечені.

4. Її сльози

Пам’ятаєш казку про Снігову Королеву? Крижане серце Кая зуміли розтопити гарячі сльози Герди. Що вже тут говорити про закоханого чоловіка. Її заплакане личко викликає неосяжну хвилю співчуття, і ти тут же готовий піти на все і виконати її бажання.

Дуже часто дівчата спеціально використовують образ беззахисної і пригніченою, для досягнення своєї мети. Радимо бути пильним.

5. Сварка

Сварка є одним із самих агресивних методів маніпуляції. Розумна дівчина вкрай рідко використовує такий радикальний метод. Причина тому – зіпсований настрій у обох. Напевно, тобі й самому доводилося оцінювати ефективність цього методу. Скільки разів тобі в завершенні сварки доводилося погоджуватися зі своєю дівчиною і робити те, на що в звичайному стані ти б ні за що не погодився? Дуже часто причиною ваших сварок стає банальний конфлікт інтересів.

Дівчата вміло розставляють свої капкани, де не лінь, основна твоя задача – попадатися в них якомога рідше.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 жіночих маніпуляцій хлопцями