Як можна відпосити по-дорослому? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У передчутті відпочинку, настрій незмінно поліпшується. Ви вже уявляєте собі, як здорово буде безтурботно розслаблятися на красивому пляжі, потягуючи коктейль, а ввечері милуватися тропічним заходом з коханою дівчиною (або навіть дружиною!). Жодних турбот, суцільні задоволення. На ділі все виявляється дещо інакше. Радість відпочинку з вами вирішили розділити кілька сімейств з дітьми від малих до великих. Яка вже тут романтика! Ви, звичайно, нічого не маєте проти підростаючого покоління, але можна хоча б іноді відпочити від їх криків (тобто, вибачте, від веселого сміху і забавних ігор)?

Альтернатива сімейним готелям

Розумні люди в Європі і США вже давно звернули увагу, що у всьому світі готелі віддають перевагу великим сім’ям з дітьми. Пари без дітей або просто туристи-одинаки фактично опинилися дискриміновані. На них сервіс розрахований вже в другу чергу. Рішення народилося просте і для багатьох приємне – потрібно відкрити готелі, в яких будуть відпочивати тільки дорослі. І досить швидко в самих різних куточках світу виросли готелі різних категорій, які проголосили концепцію «тільки для дорослих». Які хочете: від невеликих затишних вілл людей на 30 до величезних готельних комплексів «все включено. Відпочинок без дітей миттєво завоював серця багатьох людей, попадання виявилося в саме «яблучко».
Вибирати такі готелі, щоправда, потрібно дуже уважно. Особливо якщо ви категорично проти присутності дітей будь-якого віку. Справа в тому, в деяких готелях правила досить гнучкі: відпочинок тільки для дорослих, але допускаються діти від 12, від 14, від 16 років. У Туреччині, наприклад, бувають і від 10 років, і навіть від 5. Якщо вас це не влаштовує, шукайте готелі з позначкою 18 + або навіть 21 +.

У чому особливості «дорослих» готелів? Крім бажаного спокою і відносної тиші ви напевно отримаєте високий рівень сервісу. До гостей стараються ставитися по-справжньому індивідуально, створити максимально сприятливі умови для комфортного відпочинку. Послуги скрізь різні, і вибір тут широкий. Для багатьох вже стало звичним, що в готелі неодмінно повинна бути анімація, великий вибір спортивних розваг і інші радощі «все включено». А можна все те ж саме, але без анімації, наприклад. Або зовсім скромний перелік розваг, зате готель знаходиться в шикарному відокремленому місці. Такі готелі характерні для Європи. У будь-якому випадку вибір по-справжньому великий. І російських туристів там практично немає, тому що послуга для нашої країни зовсім нова.

Свободу тілу!

Концепція «тільки для дорослих» виявилася поняттям досить обширним, вона змогла вмістити самі різні категорії туристів. Люди, яких ми звикли називати нудистами, у всьому світі називаються натуристами. Вони проголошують не бездумне гуляння голяка, а єднання з природою, культуру вільного тіла. Готелі для нудистів ви швидше за все не знайдете в Туреччині чи Єгипті. Зате Іспанія, Франція, Мексика та інші країни Європи та Америки давно пропонують відпочинок у стилі NUDE. Головне їх достоїнство в повній конфіденційності. Ніхто і ніколи не дізнається, що ви відпочивали в готелі для натуристів без вашого бажання. Це практично закриті курорти: тільки гості і персонал, ніяких випадкових людей.

Не подумайте, однак, що тут люди завжди і скрізь роздягнені. Як правило, в кожному готелі є список місць, де рекомендується одягнутися: наприклад, вестибуль і ресторан. Хоча якщо дуже постаратися, то можна знайти готель, який допускає оголених гостей навіть під час вечері. І офіціант оком не моргне, підливаючи вино розкішні красуні в стилі ню. Втім, на ділі навіть в таких готелях гості не зловживають «оголенням». Основні місця – пляж та зона біля басейну, іноді спортивні майданчики і балкони.
Є одна пікантна деталь – готелі для нудистів напівпрозорими натяками найчастіше пропонують і відпочинок для свінг-пар. Вчитайтеся уважно в опис. Якщо в готелі вас чекає перспектива познайомитися з однодумцями, а так само розписуються зручності відокремлених басейнів, джакузі на декілька осіб та інше, – готель точно для свінгерів. Все максимально делікатно і романтично: на пляжі надувні матраци, подвійні шезлонги, укриті вишуканими ширмами. На дискотеках і в нічних клубах можна зустріти прекрасно обладнані кімнати chill-out, тематичні вечірки з перевдяганнями і навіть еротичне меню. Які вже тут діти! У такі готелі, як правило, допускаються гості з 21 року.

І трохи романтики

Всі дівчата мріють про гарне весілля, «як у кіно». І всі чоловіки, які зважилися зв’язати себе узами шлюбу, хочуть, щоб їх весілля було не таким, як усі. Гармонію і згоду можна знайти, провівши весільну церемонію в якому-небудь екзотичному готелі тільки для дорослих. Наприклад, в Мексиці. І буде у вас красива церемонія на березі моря, особистий весільний координатор, романтична вечеря на пляжі і купа бонусів на медовий місяць на додачу. Втім, якщо ви тільки що одружилися в будь-якому іншому місці, бонуси медового місяця залишаються. Красивий люкс і пляшка шампанського з фруктами, як мінімум. Не забудьте тільки свідоцтво про шлюб.
А якщо ви вже давно разом, то можна відзначити символічне весілля, річницю чогось незабутнього або просто приїхати в готель, де приймаються тільки пари. Це ще одна приємна послуга «тільки для дорослих». Що може бути романтичніше безлічі закоханих пар, зібраних в одному місці для відпочинку? З практичної точки зору теж корисно: ніякої конкуренції, всі навколо вже зайняті, ревнувати залишається хіба що до офіціантів.

Ось такі гарні новини приніс нам вітер змін туристичного бізнесу. Україна робить ще один рішучий крок до цивілізованого світового співтовариства, відкриваючи туристам двері готелів «тільки для дорослих». Всі радості і переваги відпочинку без дітей оцінили досить швидко. Тема виявилася актуальною. Зрештою, можна ж іноді себе побалувати розкішним відпочинком!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як можна відпосити по-дорослому?