Секс і алкоголь, або Коли пора звертатися до лікаря? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як більшість з нас уявляє собі романтичну зустріч чоловіка і жінки? Мерехтливе полум’я свічок, квіти і вишукане вино в келихах. В приємній близькості від цієї краси розкішна постіль, в затишних обіймах якої буде продовжена зустріч …

А як все буває в реальності?

З космічною швидкістю і нерозбірливістю випиті з приводу знайомства або для хоробрості напої (пиво, вино й горілка у різноманітних комбінаціях), а потім до образливого квапливий або ж до огиди млявий секс. В одному з оповідань улюбленого нами С. Довлатова є такий епізод: молодий чоловік приїжджає на дачу до одного з жінкою старше і досвідченіше його і збирається провести незабутню ніч. Для хоробрості він випиває більше, ніж йому слід було б, а потім в його свідомості настає провал … Вранці пасія з презирством заявляє йому: “Він у тебе не тільки не стояв, він навіть не лежав, він валявся …”.

Існує міф, що алкоголь робить партнерів більш сексуальними І справді, під впливом міцних напоїв люди розкріпачуються, у жінок часто зникає сором’язливість, і часом настільки, що в потрібно говорити про те, що “гальма відмовили”. Так, на перших порах під впливом алкоголю жінка стає більш активною в сексі, але отримати задоволення їй з кожним разом стає все важче – випивайте в міру, щоб не проспати.

Щоб підстьобнути себе, вона повинна кожен раз випивати все більше. Таким чином, у зловживаючої алкоголем жінки повністю ламається механізм статевого життя. Те ж саме відбувається і з чоловіком, який під впливом спиртного стає не тільки більш агресивним, але і менш розбірливим: “некрасивих жінок не буває, буває лише мало горілки” – свідчить відчайдушна чоловіча приказка. Звикнувши до чарки перед статевим актом, чоловік вже не мислить собі “удачі в ліжку” без алкоголю.

Сексопатологи іноді радять

Скільки треба випити, щоб зняти напругу, але не впасти в стан алкогольного сп’яніння? Все, звичайно, залежить від міри і градусів обраного напою. І взагалі, чи треба вживати алкоголь перед статевим актом? На ці питання ми повинні або відповісти самі собі, або порадитися з фахівцем. У ході бесід з пацієнтами багато сексопатологів іноді рекомендують вживати алкогольні напої для зняття психологічної напруги в сексі. Припустимо, в партнерів перша близькість, обидва затиснуті, напружені. Жінка соромиться або ж боїться болю, чоловік – можливої ​​невдачі. Невелика доза грамотно підібраного напою може виявитися дуже до речі. Правда, тут теж є небезпека. Чоловік і жінка можуть утвердитися в глибоко помилкові думці, що секс у них виходить тільки в стані алкогольної “підтримки”.

Ретельно вибираємо напої

Ті ж, хто все-таки вирішив “обмити” близькість спиртним, повинні чітко уявляти, що і як пити. Для першої зустрічі найкраще підійде шампанське – напій, що створює святковий настрій, емоційно піднімає над буденністю. Також підійде хороше, дороге, бажано некріпльонне вино. Крім того, що в ньому мало алкоголю, а значить, і стан сп’яніння настане нескоро, цей напій має масу корисних властивостей. Вино саме по собі припускає квіти, свічки на столі, красиві келихи, музику, напівтемряву – словом, урочистий ритуал, що передує сексуальній грі і повноцінному, приємному сексу. Після акту найкраще випити чарку доброго коньяку. Цей напій знімає втому і благотворно впливає на серцево-судинну систему. Аромат коньяку, його колір, смак, консистенція бадьорять і покращують настрій. Так що прелюдію до сексу починайте з вина, а крапку після акту ставте коньяком.

Алкоголь не замінить закоханість

Дуже важливо пам’ятати про те, що розпивання алкогольних напоїв перед близькістю ні в якому разі не повинно ставати правилом. Якщо без алкоголю секс стає неможливим, то людині – чоловікові або жінці – терміново треба звертатися до лікаря. Тому що це свідчить про серйозні психологічні, а іноді і фізіологічні проблеми, розібратися в яких може лише фахівець. Алкогольні напої повинні допомагати нести радість, звільняти від попередньої зажатості, напруги, а не заміняти собою сексуальний потяг і вже тим більше закоханість.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Секс і алкоголь, або Коли пора звертатися до лікаря?