Яким має бути ідеальне інтимне життя? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Начебто все просто. Але на ділі виявляється, що далеко не у всіх постійних сексуальних партнерів у спільному інтимному житті присутні всі перелічені нижче компоненти. Ось тоді-то і виникають проблеми. Перевір, а чи все ідеально у вас з партнеркою?

Здорове сексуальне життя у кожної пари знаходить своє вираження по-різному, так як у кожної людини існують різні сексуальні запити. Але, як вважають данські сексологи і психологи, здорове сексуальне життя в цілому повинне включати в себе наступні компоненти:

1. Обидва партнери повинні в рівній мірі бути задоволені спільною інтимною діяльністю.

2. Ніхто з партнерів не повинен відчувати, що його примушують до чогось, чого він робити не хоче.

3. Є можливість сказати сексу “ні” в будь-який час і з будь-якої причини.

4. Існує взаємоповага сторін перед інтимними стосунками і після їх завершення.

5. Сексуальні відносини не завдають удару по самооцінці кожного з партнерів.

6. Сторони не бояться ділитися з партнером минулим сексуальним досвідом і не соромляться обговорювати спільне сексуальне життя.

Останній пункт, особливо в тому, що стосується “не бояться ділитися з партнером минулим сексуальним досвідом”, для нас, звичайно, спірне. У Скандинавії, з її традціямі вільного кохання, таке, напевно, працює. У нас же дуже багато хто впевнений, що колишнім сексуальним досвідом не слід ділитися.

Хоча знову ж таки: багато вітчизняних сексологів і психологів стверджують, що наявність “секс-скелетів” у шафі в багатьох випадках призводить до певного інтим-дискомфорту і навіть до розвитку сексуальних комплексів і відхилень. А значить, таке сексуальне життя вже навряд чи можна буде назвати здоровим


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Яким має бути ідеальне інтимне життя?