Як розпізнати жіночий пікап? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зізнайтеся собі, ви коли-небудь хотіли, що б вас спокусили? Пані теж можуть і вміють спокушати. Але природна скромність і суспільні норми не дозволяють жінкам розкрити себе на ниві пікапу в повній мірі.

Тоді в хід йдуть прозорі натяки, дамські виверти і особлива жіноча логіка. Все це не дуже зрозуміло звичайному чоловіку, тому йому важко здогадатися про те, що його в даний момент “клеять”. Що повинно стати для вас показником того, що дама від вас у захваті і хоче з вами близькості?

Ви стали її другом

Жінки, у яких в даний момент немає особистого життя, не схильні заводить чисто дружні стосунки з протилежною статтю. Якщо ж дівчина дає зрозуміти, що любить зустрічатися з вами і каже, що ви подружилися, значить, вона хоче більшого. Згадайте, розповідала вам дівчина про своїх колишніх бойфрендів, подруг і проблеми на роботі, чи поділилася історіями зі свого дитинства. Вислуховує вона з ентузіазмом ваші сімейні байки та історії про рибалку? Навіщо їй ви для душевних розмов, якщо на те пішло то у неї є близькі подруги? З якою метою вона намагається стати вам настільки близьким товаришем? Відповідь проста – щоб сподобатися вам.

Вона просить вас про допомогу

Жінки знають, що чоловіки люблять відчувати себе значущими і тому всіляко прагнуть підкреслити нашу мужність і надійність. Якщо дама звертається до вас з проханнями навчити її водити машину, розповідає, як уже рік не може вкрутити лампочку, ділитися тим, як їй з вами не страшно йти по нічному місту, а одна вона навіть з дому після 8 не виходить, значить, дівчина плете навколо вас свої павутини. Вона вважає, що допомагаючи їй – такі беззахисні і невмілі, ви відчуєте себе супергероєм і прив’яжетеся до неї.

Вона намагається викликати ревнощі

У розмовах дівчина часто і не в тему згадує, як за нею доглядає якийсь загадковий залицяльник, як хтось на роботі подарував їй квіти, говорить, що сьогодні з нею намагалися познайомитися в транспорті. Знайте, що вона намагається зловити двох зайців. По-перше, зробити себе більш цінною в ваших очах, штовхаючи вас на думку “раз вона така популярна, на неї варто звернути увагу”, по-друге, викликати ревнощі і по вашим нервовим поглядам або словесної реакції, визначити чи подобається вона вам.

Вона створює романтику

Зверніть увагу, які кафе вибирає вона для ваших зустрічей, де вважає за краще гуляти з вами, і, головне, чи намагається усамітнитися удвох. Якщо ви зустрічаєтеся в галасливих закладах, з нею завжди троє її знайомих і гуляти вона вас веде в людні місця – вона не ваш випадок. Якщо ж дівчина кличе вас у тихе кафе зі свічками на столі, її знайомі виключно зайняті люди, які з’являються не більше ніж на 10 хвилин, а потім залишають вас наодинці, а гуляєте ви по нічних алеях, де крім вас зустрічаються лише парочки, невже ви все ще нічого не зрозуміли?


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як розпізнати жіночий пікап?