Про що не треба говорити на побаченнях? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зібрався підкорити обраницю вже сьогоднішнім вечором? А хто фліртував в обід з офіціанткою, а? Як стверджує дослідження, опубліковане в «Журналі експериментальної соціальної психології», невірні чоловіки і любителі «просто пофліртувати» менш привабливі для жіночої статі.
Але це не єдиний промах, який може відштовхнути потенційну даму серця. Існує ще як мінімум 5 поширених помилок на побаченнях, про які повинен пам’ятати кожен чоловік. Роздрукуй цей список і повісь вдома на видному місці!

1. Не хвалися тим, який ти хороший в ліжку

Може, тобі й хотілося б про це розповісти, але не варто, як радить фахівець в області відносин Патті Фейнштейн. Золоте правило – менше говори, більше роби. Краще навчися торкатися її так, щоб вона вмирала від бажання, як радить Фейнштейн.

2. Не варто «світитися від радості»

Дослідники опитали більше тисячі людей, які повинні були оцінити сексуальну привабливість за фотографіями представників протилежної статі. З’ясувалося, що жінок куди менше приваблюють усміхнені, щасливі чоловіки. Більш того, згідно з дослідженням, опублікованим в журналі «Емоція», жінки воліють гордих і владних на вигляд чоловіків або ж суворих і похмурих.

3. Не базікай про твої попередні відносини

Є речі, які на першому побаченні ніколи не обговорюють. «Тема твоєї колишньої дівчини повинна серед інших тем для розмов виявитися десь між твоїми поглядами на аборти і які ти любиш бутерброди на сніданок. Якщо ти говориш про колишню, значить тобі не особливо цікава та, з якою ти зараз на побаченні і, схоже, ти все ще переживаєш через те, що ви розлучилися », – говорить Фейнштейн.

4. Мовчи про те, що ти безробітний

«Звичайно, ситуація на ринку праці і взагалі в економіці зараз складна, але безробітний хлопець ніколи не зацікавить жінку», – стверджує Фейнштейн. Жінки воліють тих, хто здатний себе забезпечувати, це свідчить про можливості партнера. Як говорить Фейнштейн, дивися на це з точки зору продовження роду. Жінка воліє того, хто допоможеш їй забезпечувати потенційну сім’ю.

5. Не пишайся тим, що не вмієш танцювати

Може ти і не Влад Яма, але і розповідати їй відразу, що ти не танцюєш, не варто. Дослідники Університету Нортумбрії показували 39 жінкам 15 кліпів незнайомих танцюючих чоловіків, і ті, хто танцювали краще, виявилися більш привабливими і в сексуальному плані. Так що візьми декілька уроків танців і не тушуйся!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Про що не треба говорити на побаченнях?