Як правильно цілуватися? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Напевно ти чув про вміння деяких дівчат легко і невимушено зав’язувати язиком хвостик від вишні у роті. Це справжня майстерність! А як у тебе з поцілунками? Перевір, чи все ти робиш правильно.
Статистика стверджує: 66% жінок не прийдуть на друге побачення, якщо на першому з ними погано цілувалися.

Отже …

 1. Чи не капай слиною

Французи говорять: «Вино як і поцілунок – чим сухіше, тим краще». Більшість дівчат одностайно сходяться на думці, що надлишок слини під час поцілунку не робить його кращим.

Лариса, 32 роки: «У мене був один хлопець, який цілувався немов бассет-хаунд. Це собака така велика, слинява. Доводилося потім витирати обличчя серветками ».

Ірина, 20 років: «Не люблю коли мені облизують обличчя. Це так безглуздо! Почуваюся пломбіром на паличці ».
Я щиро сподіваюся, що зайве слиновиділення у тебе від надлишку почуттів. Але також порушення слиновиділення (салівації) може бути обумовлено патологією іннервації слинних залоз, ураженням самих слинних залоз і слизової оболонки рота.

Так що про всяк випадок звернися до фахівця.

 2. Несвіже дихання

У нашому столітті, коли космічні кораблі борознять простори Всесвіту, а полиці ломляться від зубних ниток, засобів для полоскання і професійних зубних паст, на жаль, все ще знаходяться індивідууми, які плювати хотіли на гігієну порожнини рота.

Ольга, 29 років: «Поганий запах з рота – вбивця всякого сексуального бажання. Я не ханжа і сама люблю з’їсти тарілочку борщу з часником, але все ж перед побаченням варто подбати про свіжість дихання ».

Лєна, 27 років: «Безліч хлопців грішать поєднанням” сигарета + м’ятна жувальна гумка “. Як на мене, це просто катастрофа! ».
Простий спосіб завдати превентивного удару по несвіжому диханні: за годину до побачення прополощи рот розчином води і столової солі. Пропорції прості: на склянку води дві чайні ложки солі.

До речі, в дні овуляції нюх жінок загострюється. Так що будь напоготові і відклади подалі свій буріто з часниковим соусом!

3. Обережно, зуби!

За визнанням більшості жінок, грайливо і одночасно ніжно задіяти зуби по час поцілунку здатні небагато чоловіків.

Леся, 28 років: «У мене був хлопець, який під час пристрасних поцілунків буквально жував мої губи. Було дуже боляче і неприємно ».

Аріна, 22 роки: «Мій чоловік досі буває як вгризется мені в щоку. Кидати через це я його звичайно не збираюся, але стримати свій запал йому варто було б ».
Під час поцілунку пам’ятай: вона не яблуко, гризти її не варто. Легкі покусування нижньої губи – це майстерність, яку варто опанувати.

Це три основні помилки. Сподіваюся, ти не станеш наступати на ці граблі. Для того, щоб дізнатися, чи подобаються твоїй партнерці твої поцілунки, звертай увагу на невербальні знаки і прислухайся до звуків, які вона видає. Стеж за тим, що дівчина робить у відповідь на твої ласки. Якщо притискається ближче, схоже, їй все подобається. Якщо діє мляво і норовить відвернутися, пора щось змінювати.

Цілуйся в задоволення!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно цілуватися?