Як підвищити імунітет? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зовсім не обов’язково бігти в аптеку за лікарськими препаратами, які дають обіцянки підвищити твій імунітет, і часто це виявляється марно. Для підвищення захисних сил твого організму є дієві натуральні способи …

1. Знизити рівень стресу. Хоча стрес може бути і позитивним, і це є свого роду тренуванням і підготовкою до випробувань, але постійний і надмірний потік стресу може завдати великої шкоди твоєму здоров’ю. Вчені медики стверджують, що стрес послаблює імунну систему і організм стає беззахисним перед хворобами. Тобі варто навчитися розслаблятися, а також займатися тими речами, які тобі подобаються і благотворно впливають на нервову систему.

2. Насолоджуйся регулярним сексом. Запам’ятай, секс не тільки розслабляє і приносить масу задоволення, але ще й підвищує імунітет. Дослідження довели, що регулярне статеве життя (і бажано, з постійним партнером) – це запорука міцного здоров’я. А останнім проведеним дослідженням вдалося розглянути зв’язок між здоров’ям людей середнього віку і старше і сексуальною активністю. Вчені дійшли висновку, що люлі, які ведуть регулярне статеве життя, мають рівень загального стану здоров’я набагато вище, ніж ті, хто сексом займаються рідше.

3. Смійся і радій. Вчені спробували встановити зв’язок між захисними функціями організму і сміхом. Виявилося, що ті люди, які щиро сміялися під час перегляду мультфільмів, демонстрували підвищення імунних функції.

4. Веди активний спосіб життя. Регулярна зарядка і заняття спортом чудово тренують серце і витривалість, а також підвищують захисні функції і імунітет. Не забувай кожен день хоча б по 15 хвилин виконувати фізичні навантаження, а в ідеалі проводити годинні тренування три рази на тиждень.

5. Заведи домашнього улюбленця. Виявляється, зовсім не даремно собак прийнято називати «другом людини». Адже вони, а також інші домашні вихованці, дарують людині радість спілкування, змушують не сидіти на місці і виконувати фізичні вправи, тим самим покращуючи наше здоров’я. Було доведено, що у господарів домашніх тварин знижується до норми артеріальний тиск, стабілізується рівень холестерину, поліпшується сердечне здоров’я і здоров’я судин.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як підвищити імунітет?