Що краще подарувати коханні дівчині? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Але для початку – запитання. Чи не здається вам, шановні, що в нашому житті знаходиться місце всьому: вирішенні злободенних проблем, роботі, халяві в кінці кінців … А от на кохання-зітхання якось нічого, по суті, не залишається … Ні сил, ні часу. Але ж не діло це, громадяни! Так можнo і в евoлюціонном розвитку зупинитися!

Товариші чоловіки, тепер, мабуть, перейдемо від лірики до справи. Хто з нас цілодобово ламає голову, поняття не маючи, що ж презентувати …? ЇЙ! І, вибачте, кожен раз, як в перший раз. Але не боїйтеся – все продумано.

Почнемо, мабуть, з того, чого жінки не хочуть точно, щоб уберегти вас, шановні, від можливих помилок.

Отже, правило номер один

Забудьте про всілякі побутові подарунки, чи про все те, чим ваша благовірна орудує (або повинна орудувати?) День у день, підтверджуючи статус берегині домашнього вогнища. Адже з чим порівняв жінку Гюго? – Правильно, із зіркою. А де ж ви бачили зірку зі шваброю? Тому, сміливо викреслюємо зі списку потенційних презентів пароварки, праски, сковорідки і терки: не варто затьмарювати людям свято. Однак існує і свого роду «група ризику». У неї входять ті самі дами, які битий місяць тягають вас за собою по спецмагазинах, періодично зависаючи над тією чи іншою посудиною зі словами: «Ось якщо б у мене була така, то я б …». Ваша пасія з їх числа? Що ж, нашим легше! Така красуня сама вам все розповість і покаже. Залишиться тільки розщедритися.

Правило номер два

Перестати купувати улюблені антицелюлітні креми і гелі від зморшок! Ні, ну це ж знущання якесь. Де це бачено, де це чувано, щоб самим прекрасним і обожнюваним, діамантам життя, так би мовити, дарували … шампуні від лупи. Повірте, ціна в даному випадку не має ніякого значення, хоч з Парижу ви це диво привезіть. А ось подаруночок такий має властивість відлякувати.

Якщо вам ну дуже вже кортить порадувати найдорожчу пасію флаконом безцінного парфуму або набором благородної косметики, заручіться підтримкою кращої подруги своєї коханої. Вона (подруга) без особливих зусиль проведе такий необхідний майстер-клас і допоможе не помилитися у виборі. Універсальний варіант! Але … частково і банальний. Адже яке основне призначення подарунка? – Тішити і дивувати. У цьому-то й річ. Задовільнити жінку всілякими баночками-пляшечками, думаю, можна. А ось вразити – навряд чи. Так що, переходимо до другої негласної частини нашої статті під назвою «Здивуй або помри!». Жарт.

Тим не менше, питання залишається відкритим: що може привести жінку в справжнє захоплення і змусити її очі світиться від щастя? Існує якась аксіома, яку треба б знати і застосовувати в будь-які подарунковій ситуації. Запам’ятайте: кожна жінка, навіть сама сварлива, в душі завжди (!) Залишається особливо романтичною. Тому, що б ви не дарували своїй коханій, робіть це з захопленням і прудкістю молодика на першому побаченні. Всім своїм виглядом намагаючись доповісти їй про одне – ваші почуття. Я не відкрию Aмерики, якщо скажу, що квіти були і залишаються найкращим подарунком для прекрасної половини людства. Тому, пишний букет (або як мінімум букетик) – перша складова хорошого презенту. А далі – за потребами …

Кохана ваша – стильна штучка, не пропускає жоден fashion-показ по телевізору? Вона в курсі всіх новинок і основних тенденцій світу моди? Тоді тижневі курси стиліста або візажиста – те, що треба. Буквально за кілька днів дама серця відкриє для себе маленькі секрети великої жіночої привабливості, що наруку і вам і їй безпосередньо.

Відмінним презентом для коханої-активістки стане … стрибок з парашутом! Можете не сумніватися, цей подарунок викличе масу бурхливих емоцій і запам’ятається надовго. Ось тільки спочатку уточніть, як би між іншим, чи не страждає ваша кохана боязню висоти. В іншому випадку, всі старання ризикують обернутися не стільки феєрією, скільки каторгою.

Здоровою альтернативою знайомству з повітряною стихією є прогулянка на конях або спільний похід в аквапарк. Іншими словами, все те, що здатне додати трохи фарб у звичні сірі будні і викликати щиру посмішку.

Приємно здивувати можна і шанувальницю мистецтв, якщо така є, презентувавши їй портрет, виконаний на замовлення, а краще шарж, щоб разом посміятися.

Сентиментально налаштованих дам порадує сюрприз у вигляді вас, що стоїте під балконом і виконуєте серенаду, напару з акомпанементу музикантами-професіоналами. Або ж висича на вечірньому небосхилі зірка, цілком офіційно названа ім’ям благовірної.

Подаруйте увагу. Не треба банальностей. Просто подарунок лише б був не підходить, навіть якщо він дорого коштує. Це залізне правило. Не Вам його ламати. Найголовніше, золота сердцевинка всієї цієї подарункової метушні це дати відчути дівчині, що Ви піклувалися про неї, думали про неї, що Ваш подарунок це щось дуже особисте і індивідуальне. І тоді брсалетік з блакитними камінчиками на ніжку, який так підходить до ЇЇ блакитних очей, буде набагато приємніше безликого золотого кільця. Не женіться за ціною Абсолютно нічого не вартий варіант подарунка подаруйте дівчині себе. На один день в безроздільне користування. Без важливих зустрічей, дзвінків, поспіху. Обв’яжіть себе стрічкою і урочисто заявіть, що найкращий подаруночок це Я. Якщо дівчина цього не оцінить, то чи потрібна взагалі така дівчина, якій Ви не потрібні?

Загалом, вмикайте фантазію, радійте, дивуйте.

І найголовніше – робіть це з любов’ю, тоді розтане серце навіть самої неприступною Снігової Королеви і відгукнеться безцінним жіночим теплом.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що краще подарувати коханні дівчині?