На що потрібно звертати увагу при покупці автомобіля? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

На що потрібно звертати увагу при покупці автомобіля? Зібрався купувати машину і напевно вже встиг заплутатися у списках опцій і додаткового обладнання, яке пропонують виробники? Якщо ти болісно вибираєш між версіями однієї і тієї ж моделі, намагаючись зрозуміти, що з цього різноманіття дійсно необхідно, а що – маркетингове лушпиння, то ми допоможемо тобі в цьому розібратися!
Особливо ці поради будуть актуальними, якщо ти купуєш свою першу машину. У такому випадку розібратися ще складніше, адже спочатку треба зрозуміти, що тобі дійсно потрібно, а що було б «непогано», дійсно непросто.

Підігрів дзеркал
У більш-менш дорогих машинах це опція за замовчуванням, але якщо вибирати щось більш бюджетне, то електропривод і підігрів дзеркал буде саме «опцією». Не економ, це дуже потрібна і корисна річ. Наші зими дуже люблять порадувати ожеледицею по ранках. Не дуже рідкісним явищем є дощ під мороз в один-два градуси, після якого не дзеркалах утворюється крижана кірка. Відтавати її диханням і руками ще те задоволення! Та й у дощ підігрів дзеркал допомагає швидше очищати їх від крапель.

Підігрів лобового скла або зони паркування щіток двірників

Зустрічається значно рідше, ніж підігрів дзеркал. Але ця опція ну дуже потрібна і приємна! У більшості машин можна зустріти хіба що підігрів щіток в тому місці, де вони паркуються, простіше кажучи знаходяться в спокійному стані. Зрідка, в основному в Ford, Mazda, також зустрічалося в Volkswagen, можна замовити лобове скло з павутинкою тонких ниток напруження, які прогрівають всю його площу. Ідеальний варіант, щоб взагалі не замислюватися про разморозку скла взимку від снігу / льоду або навіть інею. Звичайно, купуючи машину влітку важко думати про те, як неприємно виколупувати щітки двірників з глиби льоду, тому тобі (поки) залишається тільки повірити нам на слово.

Клімат-контроль

Крутити ручки кондиціонера, намагаючись підібрати оптимальну температуру обдуву – це кам’яний вік. Гірше тільки виставлена ​​у вікно рука в машині зовсім без кондиціонера. Наявність у машині «клімату» дозволить зовсім забути про те, що потрібно перенаправляти потоки повітря, регулювати інтенсивність обдування і, тим більше, крутити ручку повітряної заслінки. Ідеальний варіант – клімат двохзонний. Правда, потрібно обмовитися, що не всі клімат-контролі однаково корисні і адекватні в роботі. До прикладу, в дуже багатьох китайських авто клімат контроль працює за принципом «вкл / викл». Тобто, ти або сидиш в задусі, або замерзаєш. Але китайські авто – взагалі окрема тема для розмови. Загалом, клімат контроль в автомобілі-«європейця» – маст хев.

Бічні шторки і подушки безпеки
Взагалі, з подушками безпеки потрібно діяти за принципом «нехай їх буде якомога більше і вони ніколи не стануть в нагоді». Але це не та опція, яку можна замовляти окремо – як правило, кількість подушок залежить від обраної комплектації і може коливатися від двох в «базі» до восьми в «топі», наприклад. Ми ведемо до того, що вкрай бажано вибирати машину і комплектацію не тільки з передніми, але і з бічними подушками безпеки, які захистять твою голову у разі бічного удару. На жаль, будь-який відносно сильний удар в бічну частину машину як правило закінчується сумно саме через черепно-мозгові травми від удару об бічну стійку. Так що такі подушки – не примха, а спосіб врятувати себе від важких травм у разі аварії.

Інтегрована аудіостістема
Любителям «прокачувати» звук у своїй машині цей пункт краще пропустити. Якщо ж ти не плануєш вкладати тисячу-другу доларів в автомобільне аудіо, то краще вибирати комплектацію з інтегрованою магнітолою. Аргументів на її користь багато. Як правило, вона ідеально вписується в дизайн торпедо, має органи управління звуком на кермі і на неї не зазіхнуть злодії. Не кажучи вже про те, що забирати з собою панельку магнітолу виходячи з машини-це з того ж століття, що і їздити без кондиціонера. На щастя, машин без вбудованої магнітоли стає все менше.

USB та / або AUX-входи вбудованої аудіосистеми

Ти давно записував музику на CD-R-болванку? Купи машину без цих опцій і відразу згадаєш, як це робиться. Що, у тебе MacBook Air без приводу? Тоді слухай радіо. Звичайно, ти завжди зможеш купити FM-трансмітер, про який тобі продавець розповість, що він відмінно передає звук. Але, повір, жоден FM-трансмітер не позбавить тебе від перешкод і наведень від ліній електропередач, телецентрів і інших потужних джерел електромагнітного випромінювання. Так що USB-порт (а в ідеалі роз’єм для iPod / iPhone) – не примха, а дуже навіть потрібна опція.

Круїз-контроль

Чудова і зручна штука. І не тільки в дальніх поїздках, але й у великих містах, особливо, коли ти їздиш на роботу не в загальному потоці «офісного люду». Поставив собі 80 на «круїзі» і вперед, по Окружній дорозі або проспекту Перемоги (підстав назви вулиць свого міста). А за містом круїз контроль дозволяє істотно знижувати середню витрату палива, так як ти не відволікаєшся на роботу газом на підйомах-спусках, а постійно підтримуєш потрібну швидкість. Якщо хоча б раз у році збираєшся вирушаєш до моря або куди ще на машині – круїз стане істотним плюсом твого автомобіля.

Бризковики

Передні допоможуть машині залишатися чистою, а порогам зберігати лакофарбове покриття, яке ну дуже швидко починає «відходити» від піску, снігу із сіллю та іншої радості, що зустрічається на дорогах взимку. Звичайно, можна зробити Антигравійну обробку, але бризковики працюють не гірше. І, до речі, часто добре доповнюють дизайн авто (тільки якщо тільки це не «стрітрейсерські» «Спарк»).

Панорамний скляний дах
Ми не зійшли з розуму, називаючи обов’язковою опцію за 1000 + доларів, яка не має практичної користі. Спочатку спробуй заїхати на такій машині вночі кудись подалі від міста з подругою, розкласти сидіння і відкинутися назад, милуючись зоряним небом, під акорди улюбленої пісні. Що, ти вже передумав? Ми не сумнівалися. Якщо ж серйозно, то скляний дах істотно збільшує візуальний об’єм салону і навіть невеликі машинки здаються дуже просторими. Особливо для пасажирів сидячих позаду. Діти і дівчата в захваті – перевірено!

А про ті автомобільні опції, без яких якраз цілком можна обійтися (щоб заощадити гроші на панорамний дах, наприклад), ми розповімо іншим разом. Стеж за оновленнями на сайті!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини На що потрібно звертати увагу при покупці автомобіля?