Чи можна зловживати улюбленими заняттями? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зловживання улюбленими заняттями, такими як перегляд телесеріалів, прослуховування музики і навіть заняття сексом, може притупити задоволення, що отримується від них.

Американські вчені провели дослідження, для якого запросили кілька сотень добровольців. Під час експерименту половині учасників було дозволено скільки завгодно часу проводити за улюбленим заняттям: грати в комп’ютерні ігри або об’їдатися солодощами, а другій половині «розважатися» можна було обмежену кількість часу.

В результаті, та частина добровольців, яких ні в чому не обмежували, приділяли улюбленому заняттю в 2 рази більше часу, ніж їхні колеги, які були під суворим наглядом. Але, в той же час, перші отримували на 40% менше задоволення від улюблених справ!

«Чим більше часу ти приділяєш улюбленому заняттю, тим швидше воно тобі набридає», – говорить автор дослідження Джеф Галак, доктор філософських наук і професор з Університету Карнегі-Меллон.

«Перериваючи улюблені заняття, ти можеш підсилити задоволення, одержуване від нього», – додав він.

«До прикладу, якщо ти будеш слухати улюблену пісню раз на тиждень, вона не зможе тобі набриднути, але якщо слухати її постійно протягом дня, ти від неї дуже швидко втомишся. Це правило відноситься до всіх аспектів життя: їжа, телебачення, мистецтво, і навіть секс ».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи можна зловживати улюбленими заняттями?