Щоб потрібно їсти щоб було здорове сердце? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Щоб потрібно їсти щоб було здорове сердце? Щоб твоє серце залишалося міцним і здоровим необхідно вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися. І, якщо зі здоровим способом життя все більш-менш зрозуміло (варто відмовитися від шкідливих звичок, висипатися, менше нервувати і бути фізично-активним), то з правильним харчуванням можуть виникнути деякі запитання. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть тобі змінити свій раціон в кращу сторону:

1. Підрахунок калорій

Надмірна вага є одним з основних факторів ризику серцево-судинних захворювань. Тому необхідно контролювати кількість споживаних калорій і дотримуватися здорового ваги.

2. Клітковина

Клітковина допоможе тобі контролювати свою вагу (контролювати апетит), а також підтримувати необхідний рівень холестерину в крові. 25 грам клітковини в день є рекомендованим мінімумом. В ідеалі тобі потрібно споживати 35-40 грам клітковини в день.

3. Фрукти і овочі

Вже не раз було сказано, що фрукти і овочі містять клітковину і що вони багаті антиоксидантами, які допоможуть захистити твоє серце. Їж не менше п’яти порцій овочів і фруктів на день, щоб отримати рекомендовану кількість вітамінів.

4. Правильні жири

Дотримуючись правильного раціону для здоров’я серця не обов’язково виключати з нього жири. Дієта, багата мононенасиченими жирами допоможе знизити рівень поганого холестерину, привести в норму кров’яний тиск і зменшити інші фактори ризику. В якості основного джерела мононенасичених жирів вживай оливкову олію, авокадо, горіхи і рибу жирних сортів.

5. Відмова від солодкого

Шкода цукру в рафінованому вигляді (тобто очищеному від домішок продукті, одержуваному з цукрового буряка або цукрової тростини) вважається найбільш сильним. Крім того, що цукор при надмірному його споживанні негативно впливає на діяльність серцевого м’яза, також він сильно порушує обмін речовин, значно послаблює імунну систему і завдає помітної шкоди зубні емалі.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Щоб потрібно їсти щоб було здорове сердце?