Секс по дружбі PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У наш метушливим століття, коли все менше часу залишається на пошуки других половинок, а ставлення до сексу стрімко спрощується, тема зайнятися «цим» з одним знаходить особливу популярність.

Герої комедії «Секс по дружбі», яких зіграли Міла Куніс і Джастін Тімберлейк, бігли від серйозних стосунків, тому

Секс по дружбі

Секс по дружбі

займалися цим винятково по дружбі.

Завдяки численним голлівудським комедіям, здається, що секс по дружбі стає не тільки безпечною авантюрою, але і майже панацей від самотності і цілого ряду душевних проблем. Але чи так це насправді?

Життєві кіносценарії дружнього сексу розвиваються за різними напрямками. Перша сцена цієї авантюрної і заплутаній історії може починатися ось так:
Сценарій 1
«Справа випадку»

Зав’язка цієї історії далеко не завжди віщує її бурхливе продовження. Починається все благородно. І головна героїня – ні в чому не винна дружба – ще не знає, що її чекає! Що в один прекрасний день (швидше навіть вечір) її спіткає страшна, заборонна і моторошно цікава доля. Почнемо. Вечір. Тепла дружня атмосфера плавно переростає в розслаблений розвеселити, міцні чи не дуже напої додають інтригуючою відвертості в розмовах, і ось поступово кордону особистої зони стираються, руки природним чином і по-дружньому виявляються на стегні, потім несподіваний поцілунок і, … завершальна цей вечір, постільна сцена безмовно проголошує очевидний каламбур – друзі тепер один одному не просто друзі!

А що ж з цим робити вранці? Показувати, що нічого й не було? Бігти? Одружуватися? А може саме як-небудь розсмокчеться?

Секс між добрими приятелями – не означає кінець дружбі, рівно, як і не означає початку чогось нового і великого. Тому в такій ситуації правильніше за все буде відразу ж розставити всі крапки над «i». Для того, щоб ніхто не плекав примарних ілюзій і заплутана незручність не стала перепоною для подальшого невимушеного спілкування! А форму обговорення цього делікатної теми краще вибрати іронічну – зверніть все в жарт, мовляв, упс, з ким не буває.
Сценарій 2
«Справи давно минулих»

Деяким людям після розставання вдається зберегти теплі стосунки один до одного. Такі теплі, що навіть вже, будучи не гаряче улюбленими дружинами, вони час від часу примудряються продовжувати займатися сексом. Хтось, щоб скрасити раптом навалився на них почуття самотності, хтось просто через фізіологічної потреби («у мене зараз немає партнера / партнерки, давай зробимо це»), а хтось заради того, щоб повернути розладналися відносини. Цей сценарій майже в 95% випадків не закінчується нічим хорошим, якщо з першого ж кадру ясно, що подібні рухи тіла лише затягують і без того тривале розставання.

Якщо ви абсолютно впевнені в тому, що вам більше не по дорозі, то не факт, що в цьому ж так впевнена і ваша колишня друга половина. Можливо, хтось із вас живить ще надію на відновлення згаслих почуттів. Але один лише тільки секс – поганий фундамент для ремонту покіс сімейного гніздечка. Рубати хворі й приречені відносини треба різким рухом гострого ножа, а не довго і болісно пиляти тупим топірцем власної слабкості і нерішучості.
Сценарій 3
«Друзі по сексу»

У таких відносинах секс первинний. Ніяких сентиментальних натяків, ніяких близьких або навіть дружніх відносин. Тут править його величність – розрахунок. Найчастіше цим сценарієм користуються дівчата, зневірені знайти чоловіка своєї мрії і, що вирішили хоча б завести надійного друга, виключно заради сексу. Такі псевдодрузья не відзначають одне з одним свята, не знайомлять з батьками, а дружба така миттєво розпадається, коли один з партнерів знаходить свою другу половинку.

Подібний вид дружби здається, на перший погляд, верхи відчайдушного цинізму. І в кінці такого сценарію рідко буває хепі-енд. Небезпека секс-дружби полягає в тому, що один з коханців може не витримати і просто-напросто нерозділення закохатися в партнера. Порада тут може бути лише один – гарненько подумати про те, чи варта гра свічок. Адже потім можна сильно обпектися!
Сценарій 4
«Ми хороші друзі, а ще ми спимо разом»

Пару років тому в прокат вийшла ціла плеяда голлівудських фільмів, присвячених цій (мабуть, злободенною) теме: «Секс по дружбі», «Більше, ніж секс» … Коли дружній секс пов’язує молодих людей, які або не готові до серйозних стосунків, або їм в них катастрофічно не щастить, або навпаки, вони біжать від зобов’язань, і в той же час випадкові знайомства їх лякають. У подібному сценарії такий зв’язок може зіграти як у плюс, так і в мінус дружбі. Адже результат може бути непередбачуваний. Або дружні стосунки переростать в романтично-любовні, або хтось із двох припиняє цю гру, коли у нього на горизонті з’являється справжня любов.

Лиха біда початок

Небезпечна гра, але все ж гра, цей секс по дружбі. Тут неминуче хто-небудь з гравців да закохається. Добре, звичайно, якщо це зроблять обидва і одночасно. А якщо ні? А якщо тільки один дасть «слабину»? І, як правило, цим «слабким» гравцем виявляється дівчина, оскільки жіноча стать найбільш чутливий і схильний до фантазій. І тоді ця дружня інтрижка перетворюється просто на справжні тортури, яка пригнічує обох.

Актриса Міла Куніс, яка зіграла у фільмі «Секс по дружбі» подругу героя Джастіна Тімберлейка, в одному з інтерв’ю сказала: «У реальному житті подібні ситуації часто закінчуються погано. Секс між друзями різної статі приводить до неприємних наслідків … Секс по дружбі – це як комунізм, гарний у теорії і жахливий на практиці. Багато моїх друзів пробували його, але ні в кого нічого доброго з нього не вийшло ».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Секс по дружбі