Докладніше про Лімфодренажний масаж PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Жіноча красаподібна до казки, жіноча фантазія легко підкаже, що вона хоче змінити в собі.

Докладніше про Лімфодренажний масаж

Докладніше про Лімфодренажний масаж

Тому фахівці розробили безліч процедур для жіночої краси та здоров’я. Кваліфікований фахівець може зліпити з жіночого тіла – її мрію! Однією з поширених процедур є лімфодренажний масаж.

Мета лімфодренажа – привести тіло до оптимального стану, зробити шкіру еластичною і гладкою, і, як наслідок, усунути видимий прояв целюліту – ефект «апельсинової кірки».

Показаннями для лімфодренажного масажу є набряки (і нижніх кінцівок, і «синці» під очима), хронічна венозна недостатність (варикозна хвороба), локальні жирові відкладення. Показаний він і при підвищенні холестерину в сироватці крові, для профілактики атеросклерозу, при судинних порушеннях.

Цей метод масажу також спрямований на підтримання нормального метаболізму у здорових людей, так як Лімфодренажна система відповідальна за формування імунітету.

Види лімфодренажа

Лімфодренаж може бути ручним і апаратним. Ручний лімфодренаж – це масаж, який сприяє відновленню тонусу судин і виведенню рідини з організму.

Апаратний лімфодренаж – це фізіотерапевтичні процедури, які проводять за допомогою імпульсних струмів, мікрострумів, вакууму, перепадів тиску (пресотерапія) та ультразвуку.

Завдяки такому масажу починають працювати всі шари шкіри, поліпшується відтік лімфи, зникають застійні явища в підшкірно-жировій клітковині, організм позбавляється від токсинів і інших шкідливих речовин.

лікування целюліту;
активізація обмінних процесів в шкірних тканинах;
зниження ваги, зменшення обсягу тіла;
активізація крово-і лімфообігу;
усунення в’ялої шкіри і набряків;
підвищення пружності тканин;
зміцнення імунітету;
спокійна центральна нервова система.

Після лімфодренажного масажу ви відчуєте себе відпочивши і відчуєте прилив енергії.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Докладніше про Лімфодренажний масаж