Що чоловікам потрібно знати про секс? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Що чоловікам потрібно знати про секс? Представляємо тобі три корисних факти про секс. Ми радимо тобі дочитати дану статтю до кінця, озброїтися новою інформацією, і з новими силами і натхненням приступити до улюбленої справи.

№ 1

Нехай багато говорять, що секс незаслужено називають лідером по спалюванню калорій, але ми віримо в краще. Також, ми схильні вірити вченим з Міжнародного інституту біоенергетичного аналізу (Нью-Йорк), які охоче діляться з нами свіжими даними:

3 статевих акта на тиждень, тривалістю не менше 10 хвилин на 47% знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань.
А відбувається це через те, що заняття сексом підвищуює тонус м’язів і тренує серце на витривалість.

№ 2

Якщо мова заходить про задоволення, то тут все індивідуально. Але, тим не менш, є загальноприйняті закономірності. Як повідомляють співробітники центру з вивчення сексу і репродукції, Інституту ім. Кінсі:

Чоловічий оргазм підвищується на цілих 18% відсотків, коли статевий акт проходить в позиції «доггі-стайл» або «позиції ззаду».
Під час цієї позиції добре стимулюється вуздечка, саме це призводить до збільшення задоволення.

№ 3

Хірургами з госпіталю Мерілендського університету Америки збиралася інформація про людей, що надходили до лікарні з травмами статевого члена, які були отримані під час сексу. Ось що говорить статистика:

50% травм отримують чоловіки в той момент, коли зраджують своїм законним подружжю. 81% випадків травм відбуваються в так званих «екстремальних місцях для сексу»: в громадському туалеті, ванній, машині, на роботі.
Медики прийшли до такого висновку: швидкий, спонтанний секс в непризначених для того місцях, значно підвищує відсоток можливого травматизму статевого органу.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що чоловікам потрібно знати про секс?